Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi jut eszedbe a következő...

Habibi kérdése:

Mi jut eszedbe a következő illatokról? Melyik a legkellemesebb és melyik irritál?

Figyelt kérdés

1. citrusnövények (citrom, narancs, mandarin...)

2. méz

3. rózsa

4. liliom

5. magnólia

6. ibolya

7. levendula

8. eper

9. kávé

10. kakaó

11. vanília

+ az az illat, amit szeretsz (nem parfüm)

köszi a válaszokat :)


2011. márc. 7. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

A citrusfélék és a levendula illatát imádom. Most is levendula testpermet olaj van rajtam reggel óta, és még mindig érezni :))

A vanilia illatától hányingerem van, nem tudom, hogy miért.

Ami még kellemes, az a pézsma, de ezt lehet, hogy állatoktól nyerik, úgyhogy akkor inkább nem kell.

2011. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A méz illatát nem szeretem. A többi illatot csak akkor szeretem, ha természetes illat, nem légfrissítő. A citrusnövények, és magnólia illatáról a szexualitás jut az eszembe. A rózsa illatról, egy elegáns gazdag hölgy jut az eszembe. A levendula illatáról egy idős hölgy. A vanília illatról egy tinilány. A kávé illatáról pedig a korán kelés... :) A többiről különösebben semmi. De ezek közül a citrusfélék és a magnólia illata tetszik a legjobban. Ezeken kívül a Májusfa illatát szeretem még nagyon. Erről a megújulás, a jó idő, és boldogság jut az eszembe. Elárulod, hogy miért tetted fel a kérdést? Ez valamiféle pszichológiai teszt, amit majd kiértékelsz? Ha igen, akkor kíváncsi vagyok. :)
2011. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nem pszichoteszt, csak érdekel, hogy kinek mi jut eszébe ezekről az illatokról, és közte vannak azok az illatok is, amelyek dominálnak bizonyos parfümeimben és kíváncsi vagyok,kire milyen hatással van , mi ugrik be neki először róla.
2011. márc. 7. 20:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Éééértem... :)
2011. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. szeretem, de mindig a WC jut eszembe róla ( illatosító)

2. nem szeretem, hányingerem lesz tőle

3. ezt sem szeretem, mindig egy idős néni jut eszembe róla, aki büdös...

4. hát ez semleges

5. ez is

6. ennek van illata ? :D

7. ilyen a tusfürdőm és a testápolóm, szeretem

8. nyár, meleg, szánsájn :D szeretem

9. anyukám jut eszembe róla, ezt is szeretem

10. kiskoromban annyit ittam belőle, hogy egy életre megutáltam, a szagától is rosszul vagyok mára már :D

11. fagyi, hosszútávon szintén hányinger

+ akácfa

2011. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

eper-vanília,kávé,rózsa,magnólia - ezeket nagyon imádom :)


a méz, a liliom és az ibolya még egész jó


a citrusfélék és a levendula illatát viszont nagyon nem bírom

2011. márc. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat
2011. márc. 8. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!