Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik fekvésű otthon a...

Melyik fekvésű otthon a legkellemesebb?

Figyelt kérdés
Mindegyiknél az előnyökre vagyok kíváncsi :)
2011. júl. 11. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A tengerparti fekvésü. Főleg nyáron.
2011. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Völgybe én semmiképp se költöznék, mert félek a beázástól.

A dombon meg iszonyatos szél van néha és dobhártyadugulás.

Belvárosban büdös meg zsúfoltság. Külvárosban...hát onnan sokat kellhet utazni a munkahelyre.

2011. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ennél kicsit konkrétabbra gondoltam: déli, nyugati stb.
2011. júl. 11. 14:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Az mindegy. Tengeparton legyen.
2011. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mindegyiknek van előnye és hátránya.


keleti: reggel felébreszt az első napsugár, tiszta romantika. délután meg sötét van.

déli: egész nap süt a Nap, nyáron szopó, télen spórolsz, mert a napsütés javít pár fokot.

nyugati: reggel sötét van, délután az arcodba tűz a nap, és nem látod a monitort.

északi: szinte sosem süt be a Nap, de legalább nyáron nem döglesz meg a melegtől.

2011. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legkellemesebb egy olyan ház, ahol a hálószoba északkeleti (reggel napsütéses, de hűvös), a nappali déli (napos), a konyha délnyugati (napos, de délelőtt, amikor amúgy is főzöl, nem túl meleg).
2011. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem az tetszene, ha epitkeznenk, hogy a konyha, kamra kb Eszak-NY-i, furdo keleti, haloszobak nagyjabol deli - nyaron reggel meg nem sut be koran a nap, nappali delnyugati vagy nyugati. Szerintem igy telen es nyaron is jo iranybol sut a nap a lakasba.
2011. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Színes válaszok :)
2011. júl. 13. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!