Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves kortól használtok...

Hány éves kortól használtok tampont?

Figyelt kérdés

Hány éves kortól érdemes?

Milyen volt az 1. felhelyezés? Hogy csináltátok?


2011. márc. 7. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

15-től használok.

minit és light flow használhatsz szűzen is, de sztem normal-t és annál vastagabbat csak ha már voltál fiúval, mert különben még érezni fogod és kényelmetlen lesz.

hát az első felhelyezések még döcögősek voltak és időigényesek, de 1-2 hónap után teljesen meg lehet szokni és másodpercek alatt megvan.

2011. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
14..szerintem nemvolt nagy cucc felrakni..és pedig még szűz voltam..
2011. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Én 18 évesen kezdtem, de csak mert addig nem voltam "rákényszerítve" (fürödni akartam. :D). Ha korábban tudtam volna, h egyáltalán nem para, korábban kezdtem volna, mert kényelmesebb sokkal. A felhelyezésről sok mindent olvasni, újat nagyon nem tudunk mondani. (én pl. egy gyakorikérdések kérdésben marha részletesen leírtam, keress rá sztem akár ezen az oldalon is...) Amúgy én is szűz vagyok, az is leszek még egy jó ideig, és semmi problémám nincs vele így sem. Alapvetően ajánlani tudom, csak nagyon vigyázz, hogy mindig jól moss kezet, mielőtt ilyesmibe kezdesz.
2011. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
14 évesen jött hozzám a barátom egy másik városból és egyszerűen kényelmetlenül éreztem volna magam betéttel. utána nem sokkal elkezdtem normál méretűt használni, mióta pedig nem vagyok szűz az egyel nagyobbat ez ob-ben a super nevezetű narancssárga tampon. de szerintem szüzen sem éreztem volna jobban a supert mint a minit. komolyan.
2011. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
19évesen. Nem is a felhelyezés volt a nehéz, hanem én hiába már nem voltam szűz, nagyon éreztem. Minden egyes lépésnél. De tényleg a következő hónapban már semmi probléma nem volt vele. Én az ob silk touchot nagyon szeretem, mert könnyen fel és ki is csúszik, jobb mint a normál vattás tapintású. Először azzal érdemes kezdeni.
2011. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!