Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire lehet hinni az...

Mennyire lehet hinni az ilyesminek?

Figyelt kérdés

Iwiwen kaptam ma egy üzenetet, hogy a képeim alapján nagyon fotogén alkat vagyok és ajánlottak személyes találkozót. Vol telefonszám, név, időpontok stb....mennyire valódi az ilyesmi és mit érdemes tudni erről? Ti elmennétek?

19/L


2011. márc. 11. 20:36
 1/5 anonim válasza:

Dehogy... átverés! Vigyázz magadra, nem tudhatod kik, és mit akarnak.


17/F

2011. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is kaptam, de egy percig nem szabad komolyan venni. azt írták, h. ha nem jó az időpont, akkor hívjam fel őket, vagy a SZÜLEIM hívják és egyeztessenek. namármost, ha csak 1 pillanatra is rápillantottak volna akár a képeimre, akár az adatlapomra, rögtön feltűnt volna, hogy bizony már nem vagyok kiskorú, hogy a szüleimmel kelljen intézni a dolgokat :D

23L

2011. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kaptam már többször ilyen levelet, tuti, hogy kamu az egész -.-
2011. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is kaptam, és azóta modellkedem is náluk :) ( mondjuk volt osztálytársam apjáé a modellcég, dehát nem tudhatták)
2011. márc. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is kaptam ilyet, meg olyat is, hogy masszázsszalonba keresnek 20 év körüli fiatal hölgyeket, tapasztalat nélkül, havi 200 ezres fizetéssel. Na persze...

Ha bele is mész, mindenképp vigyél magaddal valakit és ne írj alá semmit, amit nem olvastál el.

Ha modellkedni akarsz, akkor menj el egy castingra egy nevesebb magyar ügynökséghez.

2011. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!