Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tegnap csináltattam először...

Tegnap csináltattam először műkörmöt, és nem azt kaptam amit szerettem volna. Vagy tényleg ilyen egy műköröm?

Figyelt kérdés
Szóval, francia, kocka alakú,a gyűrűs ujjamon mintás zselés műkörmöt akartam,amit meg is kaptam. Csak ami zavar az az,hogy a körömágynál a rózsaszín festés 1-2mm-rel lejjebb van,szóval mintha már le lenne nőve,oldalt is olyan,néhol kilátszik a saját körmöm.A csaj aki csinálta azt mondta h nem lehet feljebb tenni a zselét.Igaz ez?? Mert ha csak ő ilyen béna,akkor másnál töltetem. Meg mintha egy picit fel is lenne pattogzódva. Láttam már nem egy műkörmöt,de ilyet még nem.
2011. márc. 12. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Béna volt a műkörmös. Ki ajánlott neked ilyet?

Keress egy olyat, akinek vannak pl. referenciamunkái a neten, és tetszik.

2011. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen rossz a műkörmös!
2011. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Béna volt a csaj. Nekem egyszer baromira domborúra csinálták, és bemagyarázták, hogy ez természetes. Természetes a lótúrót! Keress mást.
2011. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Keresek mást legközelebb,remélem nem lesz az is ilyen.

Egyébként nem ajánlották,hanem kaptam a páromtól a nőnapra,és hát ugye ő honnan tudta volna h milyen,mikor én se tudtam előre.

Nem kell megvárni a kb 1 hónapot h lenőjön,már most is olyan,úgyh minél hamarabb megcsináltatom másnál.

2011. márc. 12. 18:42
 5/13 anonim ***** válasza:
teljesen tövig nem teheti a zselét mert picit hozzáér a bőrödhöz és felpattog az egész.
2011. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az utolsónak van igaza.1 mm- a jó!!!!
2011. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, a körömágynál nem zárnak rá a bőrre sosem! Nekem már régóta van műkörmöm, és mindig mindegyik körmös kb. 1mm-re kente. A felpattogzódás ill. egyéb külalaki problémák valóban szakmai hibák, amiatt érdemes másik körmöst keresned.
2011. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs róla képed? úgy egyszerűbb...
2011. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tényleg! Fényképezd már le...
2011. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

[link]

Lefényképeztem,csak sajna telóval tudtam,de így látszik milyen.

A rózsaszín réteget nem kente fel teljesen,az átlátszót igen. Néztem azóta rengeteg körmöt,hát ilyet nem láttam h a frissen elkészült köröm ilyen legyen,mint az enyém,mintha már 2hetes lenne.

Várom a véleményeket,remélem lehet látni a képet.

2011. márc. 16. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!