Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercing - hogyan...

Köldök piercing - hogyan győzzem meg a szüleimet? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Megengedték a szüleim, hogy legyen köldök piercingem, -amit nagyra is értékelek- a probléma csak a feltétellel van: csakis akkor, ha megjött a nyelvvizsgám eredménye. A vizsga áprilisban lesz, tehát az eredmény májusban vagy júniusban lesz meg, és tudomásom szerint nyáron nem tanácsos csináltatni. Szerintetek hogyan győzhetném meg a szüleimet arról, hogy hamarabb csináltathassam?
2011. márc. 13. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem felejtsd el. Mi a jó benne? Minden 2. csajnak van. Annyira gáááz
2011. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

sehogy, várd ki

én 4 évet vártam, mire megengedték

2011. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha annyira szeretnéd, várd ki.
2011. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 valakiakitnemismersz ***** válasza:
25%
remélem mikor 70 éves öregasszony leszel akkor is ott fogy fityegni a köldöködben...
2011. márc. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
90%

Én nekem sem "engedték" Elmentem megcsináltattam és megmutattam..Persze előtte mondtam napokig, hetekig, hogy szeretnék, nem ők döntetnek, az én testem stb..kiveszem ha nem jó..blabla

Most tetszik mindenkinek..

Igaz h minden 2. csajnak van de sztem tök mutatós..A nélkül már nem is tudnék élni:) Festett haja is minden 2. embernek van mégis csinálnak..Ruhát is hord mindenki..:D


Csinos leszel.

Nyáron téynleg nem tanácsos, mert nem szabad vízbe menni vele egy jó ideig..

2011. márc. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) egyébként engem nem az érdekel, hogy kinek van és kinek nincs, azért akarom hogy magamnak tetsszen. :)
2011. márc. 15. 11:42
 7/7 anonim ***** válasza:

tökmindegy, hogy tavasszal csináltatod vagy nyáron sztem... de télen érdemes. nyáron izzad és a váladékozást ez jobban elősegíti. én márciusban csináltattam tavaly és majd 7 hónapig szenvedtem vele, mire rendes lett, mert volt rajta egy ilyen kis kinövés vagy mi, a lyuk mellett.

szerintem télen csináltasd majd, vagy ősszel!

2011. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!