Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik "divatosabb"/sexisebb?...

Melyik "divatosabb"/sexisebb? A barna (festett) vagy a fekete haj (festett)?

Figyelt kérdés
Sotet barna szemem van es kreol borom ...
2009. febr. 21. 14:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én az eredeti (nagyonszép) szőkéből egy mély, gyönyörű barna hajú egyed lettem. Tulajdonképpen jobban is áll, mivel keretezi az arcomat, mert világos bőrű vagyok.. Többen fel figyeltek rám.. : ) Bár nem ez volt az elsődleges célom.

Szerintem inkább egy erőteljes barna haj állna neked jól, mivel hogy kreol bőröd van, és sötét barna szemed.. De semmiképp sem a fekete. Szerintem. : )

2009. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Amúgy a kopasz már komolyan trendi egyes nyugati országokban. Vannak direkt kopasz modellek is. Igaza lehet ott az előző oldalon az egyik válaszolónak.
2009. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a Fekete sokkal modernebb éigaz kicsit Kurv@-s is de akk is jobb
2009. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!