Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ront az összképen?

Nagyon ront az összképen?

Figyelt kérdés

A baloldali metszőfogam kissé kiáll,mert még kisebb voltam és ugráló várban nekem jött egy kisfiú és valahogy igy elállt..

annyira nem látszik,csak ha hátrahajtom a fejem és úgy nevetek..

nagyot ronthat az összképen?

egyébként most hordjatok le..de összegében egy kemény csaj vagyok,ha beszólnak megtudom magam védeni..és na értitek:D nagy a szám..

és ismerek olyat akinek ugyanilyen és őt sem érdekli,mert mellette "vagány"..

ronthat az esélyeimen akár egy fiúnál?:/:)


előre is köszi a válaszokat!:)

15/L


2011. márc. 15. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy olyan eget rengető probléma lenne... Szerintem még kiléphetsz az utcára, és senki nem fog furán réd nézni
2011. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem hiszem h nagyon feltűnő lenne, de ha gondolod inkább rakj fel róla egy képet


19/F

2011. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de ha téged zavar, kérd fogorvos segítségét és lehet kapsz egy szép fogszabályzót. :)
2011. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik fogam meg befelé áll... Jobb felső kettes, úgyhogy elég feltűnő, ha mosolygok. De egyrészt kit érdekel, másrészt így is mindenki a mosolyomat dicséri. Hidd el, más lehet, hogy észre sem veszi, csak magunknak csinálunk ilyen apróságokból ekkora problémát.


22L

2011. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne nevess hátrahajtott fejjel...:D amúgy, sztem észre se veszi senki, ha mégis, akkor nem érdekli.
2011. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem meg az első két fogam háromszögbe nőtt egymásra. rokonom is 14 év után vette észre mikor hátrahajtott fejjel nevettem. nem gáz, simán nem látszik, vagy ha valaki észre is veszi, kb nem érdekel, nem zavar semmiben és kész. fiúkat se érdekli, had ne mondjam hány ajánlatot kaptam már :)
2011. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

aki a fogszabályzost írta:D:

majdnem minden hónapba járok,de két fogamat kihúznák ELÖLRŐL..ha fogszabályzót akarnának felrakni..tehát inkább ez mint h fogatlan legyek:DDD


köszönöm a válaszokat:)

2011. márc. 16. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!