Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Helyes vagyok (bocsi:D, de...

Helyes vagyok (bocsi:D, de tényleg igy van sokan mondták már és sok csjnak tetszettem ) viszont sok pattanásom van. Ez mennyit ront a helyzeten egy csajnál?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Mutass képet, aztán megmondom:P

Az én pasim is elég pattis, de olyan aranyos és szép szemei vannak, hogy az el is tereli a pattikról a figyelmemet:)

2010. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavarnak a pattanásaid , miért nem mész el bőrgyógyászhoz? Hidd el, később majd tiszta heg leszel a pattanások miatt, az még rosszabb lesz. A lányoknak is sokkal jobban fogsz tetszeni.
2010. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sztem is menyj el ,én múlt héten voltam arckozmetikusnál arckezelésen,és most teljesen pattanás mentes az arcom
2010. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
aki nekem tetszik,annak is rohadt sok pattanása van,de mivel van egója(hehee),ezért sokszor észre sem veszem.ne törődj velük,és mást se fog érdekelni..
2010. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
képet képet képet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képetképet képet :):DDDDDDDDDDDDDDDD
2010. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát semmiképp nem pluszpont ha sok a pattanásod,gondolom neked sem jön be,ha egy lány arca tiszta patti.szóval sztem is menj el bőrgyógyászhoz ,vagy inkább először kozmetikushoz.
2010. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
képeeeeeeet tegyél mááááár:PP
2010. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!