Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jajjj mit tudok tenni? Hátul...

Jajjj mit tudok tenni? Hátul a hajamnál kb 2 ujjnyi vastagbán már egy hónapja mindig összegubancolodik a hajam. úgy képzeljétek kb mintha raszta lenne.

Figyelt kérdés
Teszek rá pakolást balzsamot. Mindent próbálom kifésülni az ugy ahogy megy. De rá pár órára megint ilyen. Mit tudok vele csinálni?
2011. márc. 20. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Lekell vágatni ilyen egyszerű....
2011. márc. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de pont a fejem tetején van.. és nagyon látszódna ha hiányozna onnan egy hajtincs
2011. márc. 20. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen tényleg csak az olló segít, nekem alul van ilyen tincs, ami fogalmam sincs miért, de tönrement, agyontört. Én megtéptem pengével, egy ideig egész jó volt, de sajnos nem valami kímélő módszer ugye, és törik megint. Kenhetsz rá akármit, megjavulni már nem fog.
2011. márc. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!