Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van ingyenes modellkedés?

Van ingyenes modellkedés?

Figyelt kérdés
Ezt úgyértem hogy minden modellügynökségnél fizetni kell a fotózásért, amit majd ajánlanak magazinoknak, de nekem nincs pénzem ilyenre, mert olyan 80000ft egy ilyen fotózás, és az sem biztos hogy kapok munkát. Létezik olyan modellügynökség ahol nemkérnek ilyenért pénzt, vagyis ingyenes?
2011. márc. 26. 22:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Kizártnak tartom, vagy ha van is, átverés vagy full komolytalan. Nagyon költséges egy ügynökségnek, míg befuttat egy modellt, nem fognak ingyen felvenni valakit, míg mások tolonganak a fizetős helyekért. Ez egy ilyen világ. Bele kell invesztálni, aztán vagy megtérül, vagy nem. Általában nem.
2011. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%

Gondolj bele ha lenne, minden második csaj aki modell akar lenni menne és fotóztatná magát ezerrel, szerinted ki fog ingyen dolgozni a sok műkamasz és tini lánynak aki modell akar lenni?

Az egész szakma elég költséges világ, magadnak kell megtenni a kezdő lépéseket, pénzért fotóztatni, kilincselni ügynökséágeknél aztán ha találnak benned valamit akkor talán elindul valami.


De nem is lenne értelme ha minden csaj aki szépnek gondolja maagát elmenne ügynökségekhez azok meg ingyen készítenének neki portfóliókat, többórás munka, méregdrága cuccokkal (kamera, fény, stb-) kinek érné ez meg? Mármint a lányzón kívül?

2011. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
bocs, nem tudom hogy lett műkamasz, csak sima kamaszt akartam írni!!
2011. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%

Egy fotós pénzé dolgozik... tehát nem fognak neked ingyen portfóliót csinálni.

Minden tini modell akar lenni, ha te is tini vagy akkor felejtsd inkább el. Ebből megélni sem lehet, és cseppet sem szórakoztató mint azt mindenki hiszi.

2011. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ügynökség, ami tényleg rendes nemzetközi ügynökség lát benned fantáziát, ingyen megcsinálja neked a portfóliót és szinte azonnal kapsz munkát. Egy barátnőmet pl. a Facebookon fedezték fel, egy fillért nem kellett fizetnie, és pár hét múlva már repülhetett Japánba dolgozni.

Szóval igen, lehet, de ha tehetségesnek gondolnak, és az adottságaid is megvannak hozzá.

2011. márc. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van!
2011. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

lehet hogy van bár én nem hallottam még róla

de akkor is meg kell csinálni a portfoliot am legalább 30000

2011. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
kizárt!!
2011. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Pár hét múlva repülhetett Japánba?:O Nemtudod véletlen annak a modellügynökségnek az elérhetőségét? Mert akkor megkérdezném hogy nekem nem-e tudnának munkát adni.
2011. márc. 27. 23:13
 10/25 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Nem adnak munkát csak úgy, ha történik egy ilyen eset mint amit valaki leírt, az gondolom baromi ritka, ha találnak egy kincset érő modell alanyt, azonnal szerződtetik. De ez nem azt jelenti hogy akkor az a modellügynökség fűt-fát lefotózgat és küld külföldre szupermodellnek. Érdemes a tobbi kommenten is elgondolkodnod, nem csak azon az egyen amire reagáltál, mert a többi nagyobb realitást hordoz, ilyen álomsztori millióból egyszer történik meg, érdekes lenne kilincselned annál az ühynökségnél hogy "hallottam hogy kiküldtetek valakit Japánba, halihó, nekem nincs valami?"
2011. márc. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!