Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van ingyenes modellkedés?

Van ingyenes modellkedés?

Figyelt kérdés
Ezt úgyértem hogy minden modellügynökségnél fizetni kell a fotózásért, amit majd ajánlanak magazinoknak, de nekem nincs pénzem ilyenre, mert olyan 80000ft egy ilyen fotózás, és az sem biztos hogy kapok munkát. Létezik olyan modellügynökség ahol nemkérnek ilyenért pénzt, vagyis ingyenes?
2011. márc. 26. 22:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Előző vok,fortunás.xD

Aki azt írta h noname,az írna nekem modellügynökségekeet amik miskolcon vannak?Köszíí.

Arra katt rá h privát üzenet a kérdés irójának.!:D

2011. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

szia! mondjuk Art Models, Attractive, AngelFaces :)

Szerintem ha komolyan gondolod a modellkedést akkor Budapesten keresgélj, én is vidékről járok fel.

Ha szerinted a Fortuna annyira színvonalas, akkor tudsz felmutatni olyan modellt aki nála van leszerződtetve és tényleg sikeres?

Amiket én soroltam fel, ott Magyarország legjobbjai vannak.

2011. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Igazad van,a Fortunából sajna senki sincs olyan aki sikeres.:(

Na mind1 ezeket megnézem amiket irtál,meg még gondolkozom a pesti dolgon is.

Egyébként te hova jársz pesten?

2011. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"szia! mondjuk Art Models, Attractive, AngelFaces :)"


Gratulálok neked jól össze párosítottad az ügynökségeket

Az art models jo csak pénz kell hozza

Attractive a legjobb ügynökség .. ami azt jelenti ha latnak benned fantáziát nem kell fizetned ha meg nem be se hívnak

Angelface meg a legnagyobb at veeres a vilagon.

Jártas vagyok a szakmában en is modellkedek tejesen ingyen úgy hogy mar bejártam csomó országot pedig pár honapja keztem

2011. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Én vállalok ingyenes portréfotózást, amennyiben lány vagy és érdekel érdeklődj: szolgadaniel(kuac)hotmail.com
2011. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!