Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon vékonyak a körmeim,...

Nagyon vékonyak a körmeim, műkörmöt nem szeretem, ha bekenem pillanatragasztóval akkor megtudom növeszteni valamennyire?

Figyelt kérdés
Vékonyan pillanatragasztóval bekenem mert attól ügye kemény lesz és utána kilakkozom hogy szép legyen!Szerintetek így megtudom növeszteni valamennyire?Állandóan letörik,beszakad...ha valamennyivel keményebb lesz a ragasztó miatt akkor szerintem nem fog törni...Ti csináltátok már ezt?Vélemények?(Pénzem nincs hogy állandóan műkörmöshöz mennyek..)
2011. márc. 27. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még inkább tönkreteszed a körmöd, de lelked rajta...
2011. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pillanatragasztó....


Tudod, hogy milyen vegyszerek vannak egy ragasztóban? A körmödnek erősítésre, vitaminokra van szüksége, nem arra, hogy még ilyen baromságokat kenj rá, amitől még rosszabb lesz hosszú távon.


Inkább szedjél vitaminokat, vegyél körömerősítőt. Ilyet már kapsz 1-2 ezerért. Néha bekenheted a körmödet egy kis olívaolajat is.

2011. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak azt ne!!! Inkább vágd le kicsire, és kenj rá körömerősítőket, aztán már ha jó megnövesztheted. De ha pillanatragsztóval raksz műkörmöt csak még rosszabb lesz!:S
2011. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennél rosszabb ötletet rég nem hallottam... A piééanatragaszó tele van káros qnyagokkal, még jobban tönkre fog menni a körmöd tőle.
2011. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg ne próbáld!!!

Már pár száz Ft-ért lehet kapni körömerősítő lakkokat, illetve vitaminokat kell fogyasztani. Ami nagyon jó a körömnek az a biotin, attól erősödik.

2011. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A pillanatragasztóban CIÁN van...gratulálok hozzá...

Inkább menj el egy rossmannba, keresd meg az essence pultot, azon a better than gel nails termékcsaládot, és vásárolj be. az majd segít.

2011. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!