Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha műkörmöt pillanatragasztóva...

Ha műkörmöt pillanatragasztóval ragasztok fel azt lelehe majd szedni valahogy?

Figyelt kérdés
gyors válaszokat kérek!!!:D
2011. aug. 12. 11:40
 1/7 Joy Turner ***** válasza:
100 %os acetonnal. De cefet lesz utána a körmöd állapota. Már hogy nem az aceton miatt, hanem a ragasztó miatt.
2011. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akk nem:D
2011. aug. 12. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:
erre találták ki a műkörömragasztót,300 ft
2011. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
vszínüleg azért irtam ki a kérdést mert semmilyen módon nem birok most szerezni.
2011. aug. 12. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Off: nagyon sok ízléses műköröm van, de a ragasztott verzióban (fulltip) még sose láttam olyat, amiről nem ordítanai 10 m-ről, hogy mű :D nagyon gagyi, de mindegy, nem ezt kérdezted... :)


ON: szerintem, nem fogod tudni egykönnyen leszedni, még ha oldja is az aceton (ami egyébként nem biztos) le fogja kapni a felső körömlemezed egy részét. utána vékony, töredezett, ronda körmeid lesznek, amíg le nem nő, az elgyötört rész.

2011. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értemértem. énis gondoltam, azért kérdeztem:\ akkor marad a picike kis rozsaszin körmöm:D tudom h nem szép az ilyen patentos köröm csak nagyon megtetszett a mintája
2011. aug. 12. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Le lehet. Osztálytársamék is azt csinálták :D Csak kicsit fáj, amikor leszeded és a körmöd is csúnya lesz, úgyhogy nem tanácsolom :D

14L

2011. aug. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!