Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek homoszexuál...

Lányok szerintetek homoszexuálisnak hat ha egy fiú szedi a szemöldökét, vasalja a haját és borotválja a hónalj és a fanszőrzetét?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%
azt nem értem, hogy a lányok itt izélnak hogy egy fiúnak a szemöldöke ne legyen formára szedve, akkor a nőknek miért legyen? szerintem tök alap, és a 21. században teljesen elfogadott, ha formára van igazítva egy férfi szemöldöke, vannak nagyon férfias szemöldökformák is, a szemöldökforma nem az a ronda elcseszett 1 szál az egész szemöldöke stílust jelenti, ami a legtöbb lánynak van, 40 feletti nő vagyok, de szerintem ezek tök alap dolgok a 21. században, hogy ne legyen hónaljkutyája, összenőtt szemöldöke, vagy dzsungel a gatyájában, ennél többet is megengedhetnének maguknak a pasik, engem speciel még a körömfestés se zavarna, talán a smink ami igen, de azis csak a színeknél, mert már 1 alapozó is sokkal férfiasabbá teheti egy arcot, mert elfedi a ragyákat, kérdem én, kivel randiznátok? egy tiszta bőrűvel, vagy egy csuparagyással? meiket csókolnád meg inkább? ha alapozó van rajta legalább nem veszed észre hogy van neki, szeritnem egyáltalán nem ez tesz meleggé egy embert
2011. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem számít egyik sem annak!:) Nekem is nagyon sok pasi ismerősöm szedi a szemöldökét és nem melegek. A hónaljszőr szerintem egy pasinál alap(legalábbis nekem),hogy le legyen szedve.És ugyanígy a fanszőrzet.Hajvasalás semmi rossz nincs benne.
2011. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen, a hajvasalás, nem nőknek találták ki, sehol nem említik meg hogy csak nőknek van kitalálva, manapság nem tudom mit képzelnek magukról a nők, nem körülöttük forog a világ


40/L

2011. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!