Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik felrakni...

Mennyi időbe telik felrakni illetve tölteni egy sima épített francia zselé műkörmöt?

Figyelt kérdés
Az egyik fórumon megy a "vita". Van akinek 30 perc alatt csinálja meg a körmöse a körmét, nekem kb. 50 perc-1 óra. Van aki állítja, hogy kell a 2 óra-2 és fél. Lehet hogy az én igényeim alacsonyak, de megőrülnék, ha valaki 2-2,5 órán keresztül reszelgetné a körmömet. Pedig gyönyörűen dolgozik a körmösöm, és mindig teltház van nála, mégis 1 óra alatt kész van a töltéssel (az első felrakás több ideig tart). Nem hiszem el, hogy a jó körmökért 2 órát kell várni. Vélemények? Körmösök és vendégek véleménye is érdekel! :)
2011. márc. 27. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én körmösöm szinte mindig 2,5 óra alatt készíti el a körmömet, de az nagyon össze van rakva, gyönyörű minta, masszív, eddig soha nem tört le még négy hét után sem egyik se, pedig nem kímélem őket. Ha nem kérek mintát, akkor szűk két óra alatt van kész.
2011. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Letörni még nekem sem tört le, hál' Istennek!
2011. márc. 27. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdő körmös vagyok még, kb. 2 óra alatt csinálom meg. A minőségre még soha nem volt panasz:)
2011. márc. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen maximálisan elégedett vagyok a körmösömmel, csak előtte egy nagyon béna körmöshöz jártam, aki nagyon bénán dolgozott 1,5 óra alatt. Ennyi idő alatt töltötte szokásosan, de 2-2,5 óra volt a felrakás. Ő nem dolgozott szépen. Ezért aztán visszamentem a régi körmösömhöz (a béna előtt a mostani körmösömhöz jártam), akivel amúgy teljesen elégedett voltam, csak miután megszületett a fiam itt helyben kerestem egy körmöst, gondolván időt spórolok, nem kell buszozni, de kitéptem a hajam mire elkészült, és a munkája is silány volt.
2011. márc. 27. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!