Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem a...

Szerintetek van esélyem a modellkedésben?

Figyelt kérdés

172 centi magas vagyok és 47.8 kilo.

12 éves vagyok és én mindig is modell akartam lennii..

Szerintetek van esélyem ha még hízok?


2011. márc. 28. 12:55
 1/8 De Puta Madre ***** válasza:
Van esélyed, ugyanannyi, mint bármelyik egy 172 centi magas, 47,8kilós, 12 éves lánynak. A magasságod jó, szeretik a magas csajokat. Kép nélkül nem lehet konkrétabbat mondani.
2011. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Kicsit hízzál és szerintem van...

de kép nélkül nem tudok neked mit mondani..: /

én 179cm 60 kg vagyok és szintén 12 éves.. : D

2011. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jajj, kislányok!

Kislánynak hívlak benneteket, pedig én is 12 vagyok! :) De koránt sem olyan mint ti... Én 163 centihez vagyok 60 kiló, és teljesen elégedett vagyok. És én nem akarok modell lenni, hanem akarok értelmes dolgokat is kezdeni az életemmel. Pl. én ügyvéd szeretnék lenni, és mindent meg is teszek érte.


Úgyhogy hízzatok meg jól! És keressetek jobb "hobbit" ! ;)

2011. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó.. az egy ha te ügyvéd akarsz lenni,a kérdező modell szeretni lenni,meg soványan is lehetsz ügyvéd,úgyhogy nem kell jól meghízni:)mindenki más szeretne lenni...
2011. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát töltenék fel képet csak nemtom hogy hogyan...

de sztem. meg oldom nem sokára:D

2011. márc. 28. 18:05
 6/8 A kérdező kommentje:

Na itt vannak a képek:D

[link]

2011. márc. 28. 18:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Am. utolsó előtti, a modellkedéssel jól meg lehet keresni.....ha ügyvéd akarok lenni akk. az leszek de mivel nem az akarok lenni mert kezdeni akarok valamit az alakommal így modell akarok lenni.....és ez nem buta hobbi hízni talán egy kcsit akarok de nem akarok belet XD
2011. márc. 28. 21:02
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
nem lesz belőled modell, mert se nem szép az arcod, se nem karakteres. amúgy ajánlok egy szemöldökszedést :))
2011. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!