Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A "saját köröm erősítése...

A "saját köröm erősítése zselével" típusú műkörmöt is fel kell töltetni, és az is ugyan olyan csúnya ha lenő? Tapasztalatok vele?

Figyelt kérdés
vagy az ugyan olyan?
2011. márc. 31. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mert gyakorlatilag ugyan olyan,csak nem hosszabbítják a körmöt tippel,vagy építéssel.
2011. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azt töltetni nem lehet, így mikor mész akkor lereszelik és újraépítik vagy hogy mondjam :D igazából ugyanúgy kb 3 hetente kell menni. nekem azt mondta a műkörmösöm hogy nem puhul meg alatta a köröm. már 3. hónapja azon küszködök h erősödjön meg ettől a sz*rtól... :D tehát nekem megpuhult alatta a körmöm. viszont ugyanúgy néz ki mint egy műköröm... semmi különbséget nem vettem észre

L*-*

2011. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert nincs is különbség,épp ezt írtam korábban.A lereszelik,és újraépítik,az a töltés.
2011. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!