Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sok a hajam, ami mások...

Nagyon sok a hajam, ami mások szerint jó, de igazából szörnyű. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudok mit kezdeni vele, fodrász után annyira szép, viszont megmosom, és akármit csinálok vele, teljesen szétáll, és úgy nézek ki mint egy oroszlán -. -
2011. ápr. 30. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is iszonyat sok hajam van. Hát én növesztem, rem. akkor vmennyire lehúzza a súlya és nem fog szétállni.
2011. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fodrász megtudja úgy nyírni ritkító ollóval, hogy a hossza marad, a de nem lesz már dús

ennek az ollónak fogai vannak

2011. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Húgom is sokhajú, és neki is vágta ritkítóval fordász, de nem ért semmit kb. Lehet, nem a legügyesebb fordász volt. Mindegy. Ő azt csinálja, hogy a felső hajrétegét, ami a sörény-jelleget adja a szétállással, vasalja. Így sokkal lelapultabb, már korrekt:D
2011. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is rengeteg hajam volt,voltam nyiratkozni,lenyirt belole 1 csomot, ott nagyon tetszett,hazajottem,masnap megmostam , megszariottam és megin bozontba állt :DD

én kiszoktam vasalni,legalább a végeit, minden hajmosás után (heti 1-2) addig tök jol áll

2011. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sok hajam volt, de megetettem a lovammal... azóta ő Justin Bieber. :D
2011. máj. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!