Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el ezt a...

Hogyan érhetném el ezt a változást?

Figyelt kérdés
Az a helyzet sajnos, hogy szeretnék nőiesebb és magabiztosabb lenni. 15 éves vagyok, lány és eddig sportos, fiús, sokszor rock stílus jellemzett. De most szeretnék megváltozni..Nem plázás, nyávogós, affektálós szeretnék lenni hanem nő. Kicsit szeretnék hízni (most:167 cm/49,5kg) ápoltabb, kedvesebb és viccesebb lenni. És elszeretném magamat fogadni, úgy ahogy vagyok. Szóval igazi NŐ akarok lenni. (rendben ez elég gyerekes de változni szeretnék) :) Hogyan tehetném ezt meg? HELP!!
2011. ápr. 6. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nőies még nem leszel egyhamar, ahhoz előbb nővé kéne válj. Az meg még nem most lesz, már a nagybetűs NŐ. :D Az magától kialakul.

Az, hogy változni akarsz, már egy lépés előre. Nézegess újságokat, nézd át a ruhatárad. Mivel még iskolába jársz, fiatal vagy, ezért szerintem teljesen jó, ha a farmerod egy csinosabb (de inkább lapos) cipővel veszed fel, veszel pár csinosabb kardigánt, blézert a vastag pulcsik helyére.

Vágass egy olyan frizurát, ami jól áll ÉS könnyen kezelhető, jó szárítva, vasalva, göndörítve. Esetleg egy minimális sminket használj, kis spirál, szájfény bőven elég, kifinomultabb leszel, mint a korosztályod zöme a pandasminkkel.

És persze a viselkedéstől leszel igazán nő, nem a sminktől és a ruháktól. Ha alpári tapló vagy, nem fog senki nőnek titulálni. Ha minden srácra rámászol, folyton idiótán vihogsz, akkor se.

Magadat elfogadni... hát az is egy nehéz folyamat, de ha olyan vagy, amilyen vagy, semmi megjátszás, nem a többiek véleménye érdekel és befolyásol, akkor menni fog. Tudd, hogy tökéletes sose leszel a saját szemedben se, és mindig lesznek, akik leszólnak. De ez így van jól.

Sok sikert!

2011. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából sztem ez hülyeség.

Mindenki olyan amilyen. ha magadra erőltetsz egy stílust, az nem fog jól állni.

Csak akkor legyél nőiesebb úgymond, ha tényleg belülről jön. és ebben az esetben meg semmilyen tanácsra nincsen szükséged. Egy iső után ha nagyobb leszel, sztem úgyis előtérbe helyeződik a nőiesebb éned, főleg ha már most meg van rá az igényed. 15 évesen nem baj ha próbálgatod a stílusokat. Később úgyis rátalálsz a sajátodra. A nőiesen belül is rengeteg féle stílus létezik.Az igényesség, az meg annyiból áll, hogy szépen összeszedett, egymáshoz illő ruhákat veszel fel, és ápolod a testedet. kívül-belül. na ennyi a tanácsom:) remélem valamit segített.

2011. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt modnom h. az legyél aki vagy,ne akarj más lenni.Pl. én nem vagyok plázást,de a barátomnak tetszenek a szőke, műkörmös,10cm-es sarkú cipőkben járó csajok,na ez pont nem én vagyok és nem is akarok olyan lenni.Pl. nőisebb lehetsz egy szűk farmerban és magassarkúban(nem kell túl magas),egy szexi felső,vagy cicanadrág+tunika,ezek kényelmesek,mégis nőies ruhák.vagy egy ruhát
2011. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!