Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet h...

Hogy vegyem rá a szüleimet h tetoválást csináltathassak? :/

Figyelt kérdés

jövőre szeretném miután meglesz a nyelvvizsgám de már most elmondtam nekik és hallani se akarnak róla. Pedig én nagyon szeretném. és nemhiszem hogy megbánnám 1-2év múlva mert már nagyon régóta szeretném szóval nem csak úgy egyik napról a másikra döntöttem el. és nem is nagyot szeretnék csak egy kicsit a karomra/csuklómhoz

L/16


2011. ápr. 9. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Vársz 18 éves korodig. Igényes helyen nem is csinálnak kiskorúaknak.

És amúgy mit szeretnél? Valami jó kis tömegfigurát, mint csillag vagy pillangó?

2011. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem dehogy

lehet h. furán hangzik de nekem tetszik meg akiknek eddig mondtam azoknak is.. szval egy cica mancsot szeretnék..

2011. ápr. 9. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy se tudod őket rávenni. :/ Takarni nagyon nehéz, szinte nem is lehet amíg be nem gyógyul, hisz levegőztetni kell közel 1 hétig. :S mindenképp a csuklódra szeretnél? máshová nem tudod elképzelni?
2011. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

aha csak oda szeretném

takarni meg nem akarom mert csak akkor csináltatom meg ha a szüleim megengedik

pedig már máskor is mondtam nekik szóval ők is tudják h ez nem csak hirtelen döntés

meg folyton azt mondják hogyha idős leszel akkor nagyon csúnyán fog kinézni meg stb.. de hát addig még csomó időm van meg nem is nagy dolgot szeretnék :/

2011. ápr. 9. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
megértelek, de szerintem sehogy se mennek bele ha eddig nemet mondtak. :S talán arra kéne hivatkoznod, hogy 16 évesen már el tudod dönteni mit szeretnél és tisztában vagy a következményekkel... amúgy szerintem is jó ötlet ez a tappancs! :P
2011. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát remélem meg fogják engedni (:

mondjuk akkor már 17 leszek mert jövőre akarom

2011. ápr. 9. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:

A mancs is olyan, mint a pillangó, meg csillag, meg stb...tömegtetkó. A csuklódon tényleg ne szerencsés, mert ha olyan helyen fogsz dolgozni később, ahol el kell takarni, akk a 40 fokban is mehetsz hosszúujjúban...

A szüleidnek meg mondd meg, hogy ha öreg leszel úgyis csúnya lesz a bőröd, akkor meg teljesen mindegy, h milyen színű...

2011. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát én még mancsot nem nagyon láttam..(meg megvan az ok is h. miért azt szval nem csak azért mert tetszik) meg most a csuklómon eltudom takarni egy órával is mert nem akarok olyan nagyot
2011. ápr. 11. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!