Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoláriumba nem kell bejelentk...

Szoláriumba nem kell bejelentkezni, ugye?

Figyelt kérdés
Jövő héten akarok menni életemben először.Fogalmam sincs,hogy is van ez az egész.Valaki elmagyarázná aki jártas ebben a témában?:))
2011. ápr. 16. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én amikor elmentem akkor megkérdetem mikor jöhetek,nekem azt mondta hogy másik alkalommal beírt és akkor mentem.De lehet lesz hely akkor beférsz!De ha rendes szalonba mész ott több szoli gép van akkor tuti már akkor be mehetsz.Én háznál voltam.
2011. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én háromban voltam eddig. Az egiyk ilyen kis mindenfélés szalon(tehát műköröm, fodrászat, szoli) és volt egy álló és egy fekvő gép. Általában este mente le így mindig volt hely, de ha nappal mentem, akkor leültem egy székre, és volt kirakva olvasni való, megvártam amíg kijöttek. A másik helyen pedig volt azt hiszem 3 fekvő és 1 álló, ott volt mindig hely, de fotel is volt, hogy tudj várni. Bemész, mondod, hogy pl.6percre szeretnél menni, megmondják melyik gép üres, esetleg felajánlanak krémeket, amitől barnább leszel(1-szer használatos, 500fttól kezdődik, én még nem vettem) van ahol van külön mélybnarnító(kevésbé égsz le benne, és tartósabb) van félig mély félig gyors, és van gyors(az már a barnábbaknak ajánlott, fehér bőrrel már 6percnél is szerintem leégnél.) Ja és ha először mész 6 percre menj szerintem, aztán majd meglátod kevés volt- vagy sok, és annak fényében mész legközelebb.
2011. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!