Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy járjak szoláriumba? (lent)

Hogy járjak szoláriumba? (lent)

Figyelt kérdés

Olyan barna szeretnék lenni mint az afrikai négerek :D Panelba lakok ezért nem igazán van rá lehetőségem a napozásra...Alapból kicsit barnább a bőröm a magyar átlagnál...A kezem és a combomtól lefel elég barna de barnábbat szeretnék...És ugye a hasam meg a felsőtestem az ugye fehér..


ÉS a kérdés hogy járjak szoliba? Hetente hányszor? Mennyi időre???


Köszi szépen


17/F


2011. jún. 21. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

sok szolárium inkább sárgássá vagy szürkévé teszi a bőröd

ha egész nyáron kapálnál a krumpli földeken akkor lenne jó szined

2011. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ha ennyit szolizol, nagyon tönkrevágod a bőrödet és gondolom nem akarsz majd 30 évesen 45-nek kinézni...Túlzás nélkül mondom ezt az arányt, mivel a sok szoli nagyon megviseli a bőrt.


Ha mindenképpen el akarsz menni, max heti 1szer menj, kb 10 percre (az elején kevesebbre), de ez is káros..

2011. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

menjél hát, attól függ hol laksz, de én a kiwi szolit ajánlom, sok városba van

ott 7 perc egy egység

1 héten heti 1*7 perc

utána két szer a héten 1*7

utána meg ahogy látod, egyszer 14 perc stb

2011. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nah kösz szépen az eddigi válaszokat!


Természetesen azért vagyok kinnt a napon nem is keveset de gondolom ez jóval rásegít + ugye így gyorsabb meg tartósabb is... nem akarok minden nap 30 percet benn lenni...én is tudom hogy káros de gondolom 1 bizonyos szintig nem annyira...


Várom a további válaszokat!

2011. jún. 21. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:

nem olyan színre kell gyúrni, mint ott a pultos:D

meg testápoló

2011. jún. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még fiatal a bőröd, nagyon meg fogja sínyleni, ráncos leszel és száraz lesz a bőröd. Idő előtt el fogsz kezdeni öregedni. Ez téged nem zavar? A lányok nem szeretik amúgy a szolis pasikat.


egyébkét a kiwi sun tényleg jó, első héten 7 perc, aztán kétszer 7 perc, aztán mehet 14 perc. Ja, más is ezt írta. Én is így kezdtem el.


Legyél természetesen sármos, ne akarj néger lenni, mert az csúnya.

2011. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!