Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tetováltassak az oldalamra?

Mit tetováltassak az oldalamra?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretnék oldantetoválást, olyat mint Miley Cyrus álomfogója, de nem szeretném teljesen ugyan azt lemásolni.Mitben változtassam, vagy esetleg ha valaki tud mondani jobb mintát várom:D Köszönöm
2011. ápr. 16. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

itt annyi minta van, mint állat :D


[link]

2011. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2011. ápr. 22. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok beleszólni, de ha már tetováltatsz, akkor valami olyat, ami neked fontos valami miatt, ne azért, mert máson megtetszett. Mindenképp olyat, ami neked jelent valamit.

(Én akartam nonfiguratívot a derekamra pár éve, de mindenki rib@ncrendszámozott, meg kurv@rratozott, meg elgondolkodtam, hogy lényegében mi értelme a nonfiguratívnak, meg bármikor szembe jöhet velem u.az a minta az utcán. Még nincs meg a tetkó a derekamon, de hamarosan meglesz, viszont egyedi tervezésű:-))

2011. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem:D köszönöm:D átfontolom:D
2011. ápr. 22. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!