Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, lányok ti hogyan hangsúly...

Nők, lányok ti hogyan hangsúlyozzátok a szépségeteket? Hogyan emelitek ki a szép testrészeiteket?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy ha valaki alapvetően szép, csak olyan " furcsa ", akkor azt hogyan tudja kiemelni? Pl: én úgy tudom, hogy nem vagyok csúnya, meg olyan fénynél ahol nem látszik tisztán az arcbőröm, ott az arcberendezésem szép szimmetrikus. A szemem is szép zöld, az ajkaim is teltek, a füleim sem állnak szét, de mégis olyan csúnyának érzem magam. Valahogy fel kéne dobni. Ugyanez van a többivel is. Nem vagyok kövér, van egy kicsi hasam, de nem vészes. Azt tudom, hogy sportolnom kéne, hogy feszesedjek, de attól függetlenül, hogy nincs " belem " szégyenlem. Mondjuk ez már nagyon hülyén hangzik és lehet eltértem a témától. :D


Az első kérdésemre válaszoljatok és ha van kedvetek akkor a többire is írhattok véleményt. :) Köszi előre is.


2011. ápr. 19. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

egyszerűen.

-a szemem színe meghatározhatatlan, a széle kis sávban szürke, belül zöld és foltokban barna- így a sminknél az egyszerű szemhéjtus és a szempilla sprirál hangsúlyozza a legjobban,

-a lábam szép hosszú, formás- így csináltattam a vádlimra egy lábfejtől kezdődő szép tetoválást( olyat, ami nekem mond is valamit, nem csak egy divat tetkó , mint a ribirendszám a fenék felett.) + magassarkú

- fenekem kerek- olyan ruha, amivel ezt ki lehet emelni

- nyakam, kulcscsontom szép ívű- olyan felső ami ezt kiemeli

- arcom, hajam- mindig szépen rendben tartom, ápoltan, nem hagyom hogy zsíros legyen, stb stb stb.

a szép részek kiemelése elrejti azokat, amik nem annyira előnyösek az emberen. :) tedd ezt te is. én kb 90%ban megvagyok elégedve magammal, max a mellemet tartom kisebbnek a kelleténél, de az utcán így is állandóan megnéznek, megdicsérnek, stb. :)

2011. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szép kék szemem van, ezt mindig kihangsúlyozom, szemceruzával /fekete vagy sötétbarna/, szempillaspirállal és barna vagy szürke szemhéjpúder árnyalataival. Kicsit kerek arcom van ezért szoktam pirositót is használni, hogy kicsit vékonyítsam .:)


Ha szép zöld a szemed, minimum használj szempillaspirált, attól már sokkal szebb és nyitottabb lesz a tekinteted!

Ha szép az ajkad, nem is nagyon kell kiemelni, max. egy pici szájfénnyel, vagy halvány rúzzsal.

2011. ápr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen lányok. :D
2011. ápr. 20. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem szív alakú arcom van, barna, kicsit mandula szemeim, ezért macskaszemet szoktam csinálni és pirosítóval kiemelem az arccsontom.
2011. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is szeretnék macska szemeket, de nem megy. Amúgy meg nem tudtok mondani nekem tartós fekete szemceruzát ? Ami nekem van már abban a pillanatban elkenődik.

Előre is köszi.

2011. ápr. 20. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem látok magamban semmi szépet, így igyekszem mindent elrejteni. Semmi nem olyan felöltözve, kisminkelt arccal rajtam, mint fehérneműben és sminkeletlen arccal :D Teljesen más... De nem bánom, szeretem az 'álarcomat'. :) Szeretek más lenni így külsőre, mint amilyen vagyok, sokkal szebbnek találom úgy magam... Elrejt a sminkem meg a méretemnél nagyobb ruháim.

18L

2011. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Bár szerintem ez csak amolyan ideiglenes megoldás. Lehet, hogy csak bemeséled magadnak, hogy nem vagy szép. Én is ezt teszem, de mégis próbálok önmagam maradni. Pl. utálom az arcbőrömet, de nem alapozózom magam, mert én nem szeretnék álarc mögé bújni. Meg hát gondolj bele. Ha majd a kedveset, vagy a jövendőbelid meglát smink nélkül lehet megriad tőled. Mit fog gondolni? :D Én így inkább kivárom a sorom. Majd eljön az igazi aki úgy szeret ahogy vagyok, de azért nem árt kihangsúlyozni magamon a szép dolgokat. Szerintem te is tedd inkább azt. De ez csak egyéni vélemény. :)
2011. ápr. 20. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!