Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg nem lehet barnulni a...

Tényleg nem lehet barnulni a naptejtől? :O

Figyelt kérdés
Szeretnék szoli nélkül szép színt nyárra, de félek a nap káros hatásaitól, így vettem egy 50 faktoros naptejet. Közben most olvastam egy kérdésnél, hogy naptej - főleg 50 faktoros - mellett nem fogok lebarnulni. Igaz ez? Feleslegesen vettem?
2011. ápr. 21. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
:) Hát csak a naptejtől biztosan nem fogsz lebarnulni. Csak ha kifekszel a napra, ha a szolit nem akarod. A naptej a nap káros sugaraitól véd meg, barnító hatása nincs.
2011. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdezö arra gondolt, hogy amiatt nem fog e lebarnulni.

Le fogsz szerintem

2011. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem úgy értettem, hogy a naptej barnít le, hanem hogy magamra kenem és úgy fekszek ki napozni. Azt írták, hogy gátolja a naptej a barnulást.
2011. ápr. 21. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Lebarnulsz, és gondolom nagyon fehér a bőröd, azért kell 50 faktoros, nos akkor szerintem csokibarna nem leszel, de világosbarna még lehetsz.:)
2011. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!