Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Heti 1 szolitól is le fogok...

Heti 1 szolitól is le fogok barnulni?

Figyelt kérdés
heti 1x 6percre járok a csokicsövesbe. Lesz eredménye? mit javasolnátok?
2011. aug. 28. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
ember függő. ha vámpírlány vagy akkor szép pirosra sülsz aztán talán kicsit barnulsz, ha olyan vagy mint mondjuk énm akkor ezzel bőven jó színed lehet. szerintem heti egynél több nem is kell
2011. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

6 percet vagy benne a szoláriumba? nem kevés az?


én nem éértek hozzá, csak kérdezem

2011. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hetente szolizni? nem sok egy kicsit? Jó lehet hogy kell az eredményhez (bár sztem nem) de azért csak csak sugárzik és rákkeltő...

Ráadásul nem tél közepe van gyönyörűen süt a nap...lehet hogy több időt kell kinntölteni de kifekszel egy könyvvel...

2011. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, csak a nap már károsabb, plusz nekem a naptól kis barna pöttyök jönnek elő.


Én heti 1x9 percre járok, és nagyon barna vagyok :p

2011. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos én is azért szolizok mert a napozás már károsabb. egész jó színem van már nekem is bár csak 5x voltam:D
2011. aug. 31. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!