Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy nézhet ki...

Szerintetek, hogy nézhet ki egy 15 éves szájharmonikás lány?

Figyelt kérdés
:)
2011. ápr. 23. 21:20
 1/6 anonim válasza:
100%
Normálisan :) . Attól még hogy szájhamrmónikázik abba nincs semmi szégyelni való.
2011. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem szégyellem, sőt! csak kíváncsi vagyok:)
2011. ápr. 23. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Ez fura :D. Én ugyan úgy el tudok képzelni egy gothot, egy punkot, egy emot, egy hippit, egy plázapicst vagy egy normális lányt is harmónikázni :D.
2011. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nem lenne vele, sőt, cool :). Most te képzelj el egy dobos lányt :S - én :D. Néha én is szégyenlem, mert fius meg minden.. de kit izgat végülis nem? Te kell, hogy jól érezd magad, mindenkinek nem lehet megfelelni. Hidd, el, én próbáltam, aztán kezdtem elveszíteni az egyéniségemet, az meg megint nem jó.. játssz és élvezd!
2011. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2011. ápr. 24. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát gondolom lenne két füle, meg egy orra, de azon kívül tök jó, hogy nem unalmas, és csinál valami igazán személyeset... ez legalább annyira jó, mintha egy csaj dobolna;)
2011. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!