Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van másfajta jó minőségű...

Van másfajta jó minőségű műkörömépítés a zselésen kívül?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék zseléset mert ahhoz le kell reszelni a köröm felületéről és nekem így is elég vékonyak a körmeim, nem tudom miért nem erősek pedig normális a napi vitamin-bevitelem. Na mindegy szóval az lenne a kérdésem hogy van-e másik megoldás?

Szalagavatóra szeretnék csak, addig van időm kitalálni:)

Meg a zselésről azt is hallottam hogy begombásodhat, vagy elcseszheti a körmöt egy életre....nem értek ezekhez, nagyo nsokat segítenétek a válaszokkal! Előre is köszönöm!


2011. okt. 4. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Műkörömépítéshez mindenképp fel kell bolyhozni a körmöt, hogy tudjon tapadni az anyag. A köröm nem a zselétől megy tönkre, hanem a rossz körmöstől, aki nem szakszerűen végzi a dolgát.

Egyébként anyagok tekintetében létezik zselé és porcelán(ami igazából acryl, csak itthon terjedt el porcelán néven)

Ha műkörmöt szeretnél, mindenképp be kell vállalnod, hogy a körmöd felületét kíméletesen megreszelik. Ez érvényes a gél lakkra is. Erősítésnek viszont tudom ajánlani a japán manikűrt. Itt méhviaszt dolgoznak a körömbe, majd tükörfényesre polírozzák. szép lesz a körmöd, és a méhviasz erősíti is.

2011. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ÉS ez a kínai dolog hol és mennyiért érhető el? Jól hangzik, de ha nagyon drága akkor sajnos nem engedhetem meg magamnak.

Úgy látom Te értesz ehhez,köszönöm a válaszodat!

2011. okt. 4. 21:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Szija!

Sajnos tényleg picit felbolyhosítják a körmöd felületét,mielőtt elkezdik a műkörmös procedúrát...

Ha nem szeretnél tartósan műkörmöt(szóval csak 1 alkalomra kell!),akkor szerintem érdemes lenne csak körömmegerősítést kérned!Ez is olyan mintha műkörmöd lenne,csak természetes.Ehhez az kell, hogy a saját körmöd szép legyen(formára reszelt,akár hosszabb is lehet!szóval mondjuk a hosszúság miatt lehet már szépen mintázni franciára,vagy díszítgetni festéssel!).De sokal igazibbnak hat mint a műköröm :), mert vékonyabb,nem kerül annyi réteg a körömre.

2011. okt. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és ha mégis a műköröm mellett döntenél,eszedbe ne jusson tippzselés műkörmöt csinálni!(az tényleg taccsravágja a köröm felületét!).A legfontosabb jótanács pedig: a legkisebb,leglerágottabb körömből is egy profi műkörmös tud neked bármilyen hosszú és szép műkörmöket építeni zselével!
2011. okt. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!!!
2011. okt. 5. 17:28
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindent leírtak az előttem szólók, de nyugodj meg, vékony körömre is lehet csinálni műkörmöt. És a saját körmödet nem elvékonyítják (jó esetben), hanem csak felbolyhozzák, ami a jobb tapadást segíti elő. Persze ezt is túlzásba lehet vinni, és attól tényleg elvékonyodik a köröm. Ha jól meg van csinálva, nem gombásodhat be alatta a körmöd.

2011. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A japán manikűr nem drága, max 2000 Ft , de ennél csak olcsóbb lehet. És igen, értek hozzá, mert műkörmös vagyok.
2011. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És esetleg megkérdezhetem, merrefelé lehet megtalálni téged?:)
2011. okt. 9. 14:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Én utolsó előtti vagyok (szintén körmös), Somogy megyéből
2011. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én Pesten lakom :((((
2011. okt. 10. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!