Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 178-180cm magasan ciki a...

178-180cm magasan ciki a magassakú?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
háát én nem merném,de te tudod..nem az hogy ciki, csak olyan lónak tűnik benne az ember..
2009. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Lonak egy fenet, annal szexibb sincs. Hizd fel nyugodtan, a modellek is felhuzzak megsem tunnek lovaknak.
2009. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Én ugyan csak 175 centi vagyok, de gondolkodás nélkül hordok magassarkút. Igazán jó cipőket általában csak magassarkúban találok, és viselése főleg szoknyához kifejezetten előnyös. Ha az ember egyébként is magas az a pár centi már nem is nagyon számít. Nagyon fiatalon lehet, hogy zavarja az embert, hogy magasabb mint az átlag, később rájön arra, hogy sokkal előnyösebb magasnak lenni.
2009. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
91%

Egyáltalán nem ciki.

20/f

2009. márc. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is voltak ilyen kétségeim a 160 centis barátnőim mellett, pedig nem kéne. Nehogymár a magas nők azért ne viselhessenek magassarkút, hogy a többiek ne érezzék magukat törpének... ez diszkrimináció! :)

És készülj, hogy esetleg elejtenek pár megjegyzést, de egye fene, érezd jól magad és kész!

2009. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Ha fiú vagy, akkor elég ciki!

(mert hogy ezt csak tippeljük)

2009. márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Én 180 centi magas lány vagyok, hordok magassarkút. Sosem találom magam cikinek benne, és mások sem. Amíg te nem érzed annak, addig nem az. Márpedig ne érezd cikinek. :)
2009. márc. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)hordok! de lány vagyok.
2009. márc. 6. 16:43
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ez embertől is függ:) én 182 cm vagyok, és eszemben sincs még magassarkút hordani ehhez a magasságomhoz xD de láttam már magas lányokat, akik hordtak... én mondjuk nem értem, mert engem mindig is zavart a magasságom, ők meg magasították magukat...:) amúgy manapság lehet már szép pipőket kapni magas lányoknak is és nem magas a sarkúk..:)


Lius

2009. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Mért lenne ciki, szeritem egyátalán nem az!


Esetleg a pasidnak lehet az, ha így már kisebb nálad :)

2009. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!