Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy javítsak a tartásomon?...

Hogy javítsak a tartásomon? Bővebben lent! 15L

Figyelt kérdés

Szóval((: elég hosszúak a lábaim, de a félsőtestem túl rövidnek találom... lehet, hogy nem húzom ki magam eléggé? de ha kiemelem a vállam, akkor nagyon kényelmetlenül érzem magam, egyrészt fárasztó, másrészt túl magasnak látszom. amúgysem vagyok egy törpe a 176 centimmel, de ha kihúzom magam, hátrafeszítem a vállam (csak amolyan nőiesen) akkor legalább 178-80 centi is lehetek. mit tegyek, hogy arányosabban nézzek ki?

(am a bokám elég vastag, a combom hosszú)

előre is köszi a segítséget, soksok választ várok ;)

15L


2011. ápr. 25. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
hordj 9 cm-nél magasabb sarkú cipőket 1-1,5 hónapon keresztül mindenhova...akkor sokat javul a tartásod...
2011. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt, aztán elkezdtem röpizni edzőm meg egyfolytában beszólt, hogy húzzam ki magam. Az elején tényleg kényelmetlen volt,de egy idő után megszokod és már az fog fájni, ha görbén ülsz/állsz.

Vagy vannak azok a fit-ball labdák, azok eleve tartásjavítók.

2011. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyógytorna.
2011. ápr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!