Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kisebb csöndességi problémám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb csöndességi problémám van hogyan javítsak rajta?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek a barátnömmel de nem tudok sokszor mit mondani a telefonba hiába mondja hogy meséljek valamit... ö is csöndes szval nem a legegyszerübb!! irjatok JÓÓÓ sok dolgot amiröl beszélgethetnék vele!!!
2011. okt. 20. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindegy hogy hülyeséget mondasz csak beszélj valamiről.

Én sajnos 2 véglet között vagyok. Néha szólni sincs kedvem senkihez néha olyan emberekkel is jól elbeszélgetek akiket életembe nem láttam nem is valószínű hogy fogok többet. :)

Nálam akkor szokott ilyen ötlettelenség előjönni ha feszült vagyok. Vagy egy rosszkor érkező beszólás is le tud törni. Sajnos magamra veszem. Nekem is volt olyan (barátnőm akit ha felhívtam 2 perc után hallgattuk közösen a csendet. Ez olyan idegesítő... Max egyszer el lehet sütni ezt a poént de utána tényleg mit lehet mondani /kérdezni? Nem sokat szerintem se. Meg engem az feszélyez ilyenkor hogy le akar vajon koptatni vagy mi?!

Szóval sokan vannak így. Bár ha belegondolunk nem kötelező mindíg magyarázni. Én ilyenkor úgy oldom meg a dolgot hogy kitalálok valami dolgot magamnak hogy mennem kell. Általában valami történik. Vagy a (ne menjél már ) vagy az elköszönés. De nincs csend addig se.

2011. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egy picit más válaszra számitottam.. de a vége tetszik :'D
2011. okt. 20. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat rossz, hagyd abba. Ha nem, akkor pedig robbantsd fel magad. :)
2011. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!