Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van mindenki oda ezekért...

Miért van mindenki oda ezekért a szemekért? Nem értem, szerintem közönséges. (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 25. 23:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon hülye jelző a közönséges. Szerintem szép ez a szem, de az is látszik, hogy jól van fényképezve, élőben közel sem ilyen az eredeti színe. Annak ellenére, hogy szerintem a kék a legkevésbé szép szemszín, ez bejön.
2011. ápr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez szép. Bár nekem a barna az esetem, de ez is szép. Miért lenne közönséges?
2011. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit retusált csak xD de ám miért lenne egy szem közönséges?! Nekem egyik oszt. társamnak olyan kék szeme vagy hogy ha belenézek asziszem összesem annyira gyönyörű kék. még kékebb mint ez pedig ez full retus.
2011. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Közönséges szem nincs az tény! De felmérés szerint a nagy barna szem a nyerő. Mert az mélyreható, rejtélyes stb. A kék szem ha nagyon világos arra azt mondják riasztó! Meg hogy olyan mint egy haski.
2011. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik.
2011. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
szép. és hogy lehet 1 szem közönséges ?
2011. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szép, de ezzel mi a bajod?
2011. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
az a közönséges ha egy csaj agyonszerkeszti a szemét egy képnél pl mint itt. szerintem a természetes kék gyönyörű főleg ha sötétebb és mélyebb árnyalatú (:
2011. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!