Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok/LÁnyok! Festettétek...

Csajok/LÁnyok! Festettétek már ki így a körmötöket? Annyiraa jó! : D

Figyelt kérdés

Mindig ilyen párduc meg ilyen mintákat tettem a körmömre és megláttam a neonon ezt..

Nem jöttek be főleg az első minta meg gondoltam mennyi lakk kell már hozzá meg nehéz.. és barátnőm megcsinálta és mondta,hogy nagyon jó én is kipróbáltam és tényleg jó.

Már voltam fönt a többiekkel találkozni és mindenki kérdezte,hogy-hogy csináltam.. ilyen szívecskét meg mindenféle szivárványt lehet beletenni és tök mutatós :D


[link]


Nektek bejön?Tetszik?Kipróbáltad/kipróbálod??

Azok válaszát várom akik festik a körmüket,de más is válaszolhat..


UI: a youtubon rengeteg ilyen van fent..ha gondolod nézzd meg ott jobban vannak :D


2011. ápr. 26. 14:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Fú ez marha jó.:))
2011. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én csináltam már így, de túl nagy macera nekem. :) Meg szerintem kicsit sok ha az összes körmön ilyen van, és csak a gyűrűsre tenném, a többit meg hasonló színűre lakkoznám. De egyébként szép szerintem is, meg jó ötlet. :)
2011. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

:DD

hát szerintem csak kisérletezni kell,hogy-hogy a jó :D

2011. ápr. 26. 14:37
 4/26 anonim ***** válasza:
ami nem gusztustalan az igen tetszik de én nem nagyon festem mert úgy is lekopik nekem meg nincs türelmem hozzá.. bár elv műkörösnek kéne mennem... de én nem akarok xD
2011. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszenek :) bár nem hiszem, hogy lenne türelmem kipróbálni :)


25/N

2011. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

14:37: jó az ötlet :) Csak gyűrűsujjra mondjuk egy kis kővel, a többit meg az egyik színnel, amit használtál a csíkokhoz :)


Amúgy nincs hangom a gépen, nem hallom, mit mondanak: vízbe csepegtetik bele a lakkokat?

2011. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Angolul beszélnek.

Annyi,hogy az ecset végén a festéket belecseppented a vízben és az szétfog menni és így csöppögteted..szerintem minnél folyósabb annál jobb :)

2011. ápr. 26. 14:45
 8/26 anonim ***** válasza:
Milyen körömlakkot kell hozzá használni? Én gömbölyű üveges Miss Sporty-t használtam, de nem terült szét a vízen, hanem lemerült az aljára egy kis csöppben. :/ Pedig tetszik ez a módszer. ^^
2011. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nekem akkor merült le mikor magasabbról belepottyantottam.xd

Hát nekem Essencével jött be ,de alegjoban a Moyrával,pedig az a legolcsobb..van egy lakkom ami 1600ft-ba került és az nekem se jó bele..hanem csak a híggal jött be.. :D

2011. ápr. 26. 15:01
 10/26 A kérdező kommentje:
És azt tapasztaltam még,hogy ha gyorsabban teszem egymásba a lakkot akkor jobban "szétmegy" a vízben :D
2011. ápr. 26. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!