Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális az hogy egy 22 éves...

Normális az hogy egy 22 éves lánynak szinte semmi melle nincsen?

Figyelt kérdés
jó azért van egy minimális de kb egy 12 éves most kamaszodó kis csajnak nagyobb van.
2011. ápr. 26. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, mivel nem vagyunk egyformák.
2011. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
normális igen, kinek ez kinek az jut. sajnos.
2011. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Persze hogy van, formálhatod a tested, de megválasztani nem tudod. Vannak olyan csajok is, akiknél erősebben megvannak a férfiakhoz hasonló jellegek (pl. erősebben nő a szakálluk)... na addig örülj, amíg az nincsen.
2011. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
szerintem nem :/
2011. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Elvitte a köjál...
2011. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
szerintem sem normális, meg látványban sem vmi szép :S elhiszem h vannak szép formájúak de az szerintem nem sokat ér ha közben meg mint egy pici pattanás olyan :S
2011. ápr. 26. 17:20
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
28 éves vagyok!Két gyerekem van már.Másfél évvel ezelött 90kg voltam nagy mellekkel.És hidd el a kutya nem nézte a mellemet.Most lefogytam 57 kg vagyok.Mellem semmi,de szó szerint SEMMI!!!!!A legkisebb melltartó nagy rám.És a Páromnak semmi baja sincs vele,és jobban oda van értem mint nagy mellel.A Pasik szintén elöbb megnéznek igy szinte semmi mellel mint naggyal.Szóval hidd el semmi gond nincs veled!!!!!Hidd el nekem,nekem aki hozzá szokott a nagy mellekhez.
2011. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Formáld a fenekedet,így Te is jobban érzed magad,meg a pasiknak is van mit nézni:)Nekem sincs nagy mellem(sem pénzem műtétre),de azért emiatt még nem érzem hátrányba magam.Egy szép arc,formás fenék/test ennyi bőven elég.Persze nekemis jó lenne ha nagy mellem lenne,de ezt dohbta a gép én elfogadom meg a párom is.
2011. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, kinek mi jut. Nekem is kicsi van, B kosaras, ráadásul hozzá magas vagyok, de járok futni, formálom a testem, így ellensúlyozom a pici cicit. Pozitívak a visszajelzések, így nem aggódom ezen.
2011. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Én irigyellek, szerintem a kicsi mell nagyon szép. Nekem olyan átlagos méretű melleim vannak, olyan semmilyen, bár az alakom is olyan túl átlagos, semmi szép nincs rajtam. Szívesen cserélnék veled...

25N

2011. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!