Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » H kiszőkítem szőkítőporral a...

H kiszőkítem szőkítőporral a szőrt a combomon (nagyon sötét, erős) akkor tényleg nem lesz borostás meg puha lesz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát borostás nem lesz, mivel az borotválás után jelentkezik, és ha szőkíted, akkor nem borotválod. Puhább? Háát, ezt azért nem állítanám, de ha nem akarod gyantázni, akkor a szőkítés még mindig jobb, mintha úgy hagynád.
2011. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 betszy ***** válasza:

SZIA.Én is szőkítettem már ki,ami létezik mindnet kiprobáltam,szőkítés,gyantafélék,epilátor,borotva,krém...Szóval nekem is ilyen a szőrőm.Ha kiszőkíted az nem rossz,ki kell probálnod egyszerű,és ha tetszik csinálhatod.Én nekem nem tetszett azért mert vizkettem mikor fel volt kenve,puhának puha lesz,még a bőröd is fehéresedik egy kicsit.Ez rajta tart 1-2 hónapot.


recept:

szőkítőpor + 6./. oxi

ebből kb egyforma arányt rajk,vagy az egészet.Kend fel előszőr egy kis részre és várj 5-6 percet,mosd le.nézd meg tetszike,pirose,irritálodotte.Ha nem kend fel ahova kell és ugyanannyi időt várj kb. majd mosd le.Fontoss neérje víz,mert akkor el van cseszve.És jól kend a szőr legyen beborítva rendesen ne csak szétszorva mindne felé.Majd kend be testápoloval.De ha hosszuak a szőreid,nem lesz olyan előnyös mert napon világít egy kicsit,de azért jó.Deajánlom hogy probáld ki a gyantat(epilátor ne,az ilyen szőrőknél rémálom)megéri,hamar hozzászoksz!A hideg is jó,vagy a patronos.

2011. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jó, nagyon köszönom, kipróbálom :)egyébként egyszer legyantáztam magamnak és nagyon kipattogtam. aztán 1x kozmetikussal is. Ht akkor is szörnyen néztem ki :/ remélem ez beválik. :) köszi még1x!
2011. ápr. 28. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!