Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan harcolhatunk a leghatás...

Hogyan harcolhatunk a leghatásosabban az öregedés ellen?

Figyelt kérdés
tapasztalatokat várok
2011. ápr. 26. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rendszeres mozgás, gyümölcsben-zöldségben gazdag értend. Műkaja elfelejtve. Sok víz.... és egy lúgusító kúra sem árt.
2011. ápr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
úgy, hogy nem viszünk túlzásba semmit. Se a munkát, se a pihenést, se a sportot, se az evés-ivást. Mindenből a kényelmes mennyiség a megfelelő.
2011. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi :)

írhattok még

2011. ápr. 27. 00:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Még eszembejutott a zöld tea. De nem a filteres hanem az ömlesztett (inkább drágább de jó minőségű). Napi 1-2 csésze bőven elég belőle. Segíti az immunrendszert és felfrissít.
2011. ápr. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Néha érdemes kutakodni a történelem nagyjai között is,hogy anno annak idején amikor nem voltak zöld teák,nem voltak ránctalanítókrémek,és egyéb dolgok mitől lett valaki "örök fiatal"

A leghíresebb örök szépség II.Henrik szeretője volt Diane de Poitiers. A hölgy még az 50 évei végén is gyönyörű,ránctalan és fiatalos volt..Azért ezt 1560-as években nagy csodának tartották,mert nem tudták mitől maradt olyan frissítően fiatalos. A hölgynek egy nagy titka volt.Élete végéig minden áldott nap sportolt,(lovagolt) és a patak hideg vízében megfürdött. Télen a jéghideg vízben is fürdött,ahogy nyáron is..A hideg friss víz folyamatosan regenálta a bőrét..1566-ban 67 évesen halt meg..Azért ezt a kort nagyon kevesen élték meg,és nagyon kevesen mondhatták el magukról,hogy szinte ránctalanul élték le az életüket..

Én akkor olvastam erről amikor 19 éve voltam.Bár nem fürdők hideg patakban,de azóta minden áldott nap a reggelt úgy kezdem,hogy jéghideg csapvízben mosom meg az arcomat,és így is fekszem le.Hideg vízzel mosom az arcom..

39 éves vagyok,és sehol egy ránc..Sokan el sem hiszik a koromat..Én 20 év óta elfogadom,hogy a hideg víz tényleg csodákra képes..

Csak megjegyzem,hogy amióta szaunázni járok,és látom,hogy pár idősebb nő a meleg gőzből egyből a hideg medencébe majd a melegbe és újra a hideg medencébe mennek,milyen szép a feszes a bőrük,nos azóta ezt is csinálom..A narancsbőrt már rég elfelejtettem...

2011. ápr. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is hideg vízzel mosok arcot, de használok arctisztító szappant!Mert zsíros picit a bőröm, és a hidegtől nem zsírosodik annyira.
2011. ápr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. ápr. 27. 15:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is köszi, mostantól én is hideg vízzel mosom az arcomat!

19/L

2011. ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem erről kérdezzük meg inkább Christina Elizabeth Fernándezt, Argentína elnökét. 58 éves, és gyönyörű...
2011. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ma 12:22

Tényleg szép nő..de hát ki nem lenne ha plasztikai műtéten,és botox kezelésen esne át.

Nem hiszem hogy a kérdezőt ezek a megoldások érdekelnék.

2011. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!