Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért számít cikinek Mádai...

Miért számít cikinek Mádai Vivien testalkata?

Figyelt kérdés
Csak a piszkafa alkatú nők a jók? Aki nőiesebb, az már ciki?

2011. ápr. 29. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Vivien, Te vagy az? :P


Apropó, ki mondta, hogy ciki? :) Erre miből következtettél? :)

2011. ápr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon is olvastam fikázást, plusz a Velveten és az NLCafén is.
2011. ápr. 29. 23:53
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát jó húsban van, az tény. Azért egy pár kilót ledobhatna. de biztos van olyan, akinek ez az ideálja.
2011. ápr. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Konkrétan az alakjára itt nem sokan írták, hogy rossz. Azt írták, hogy felszedett pár kilót. Van különbség a kettő között. A másik kettőt lapot szimplán nem olvasom. Viszont volt jó pár olyan hozzászólás is itt, ami kifejezetten arra utalt, hogy jó csaj, tehát tényleg nem tudom, hogy honnan veszed ezeket az információkat. Lehet, hogy a másik két lapról, ahol meg esetleg 1 ember 20 nicken firkant be kommentet, ami legalább olyan hitelessé teszi a dolgot, mint itt a gyakorikerdesek.hu-n.
2011. ápr. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Most nézem, a Velvetet írtad... hát ott a hírek fele kamu, nem néznek utána rendesen... de most tényleg... még ez is egy indok, hogy miért nem érdekel a Velvet se, azon kívül, hogy a gyakorikerdesek is túl sok.
2011. ápr. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, te megengedőbb vagy, de sokakról ez nem mondható el.

Persze a kritizálás jogát nem vitathatom el senkitől, de nem látom, hogy miben is lenne rosszabb Vivienünk, mint bárki más.

2011. ápr. 30. 00:13
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
az ki a fene?
2011. ápr. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"az ki a fene?"

Én is ezt akartam kérdezni!

2011. ápr. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%

Végre már nőies alkatú műsorvezetőt lát az ember.


Egyébként a magyar nők nagy százaléka genetikailag - a mai ideál szerint- a "jó húsban" lévő tartományba esik.


Nem összetévesztendő a csonttá fogyott, a magukat agyonéheztető modell lányokkal, akik az egészségüket teszik tönkre azért, hogy a tervező kevesebb anyagot használjon a ruhához.


Az más, aki alkatilag vékony. Ők a szerencsésebbek, akik erőlködés nélkül felelnek meg az "ideálnak".


De egy molett nő mihez képest is "molett"?


Amúgy meg minél szélesebb egy nő csípője, a pasiknak annál jobban bejön... az ösztön miatt. Széles csípő = utód nemzés.


Úgyhogy?! :):):)

2011. ápr. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

szerintem jól néz ki

19/F

2011. ápr. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!