Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átlátszó zselét és körömlakkot...

Átlátszó zselét és körömlakkot összekeverhetek, hogy színes zselét kapjak? (műköröm)

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

a körömlakk nem megkeményszik 1 idő után?

tegyél inkább szemhéjport bele! (nem vicc)

2011. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt hallottam, de én nem csillámos zselét szeretnék, hanem egyszínűt :/
2011. máj. 2. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem is inkább szemhéjpúdernek a porját rakd bele...nem csak csillámos van...sminkboltba, és az ázsia centerben is találsz egyszínű, matt szemhéjpúdert
2011. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És saját körmöt hogyan erősítenek meg? Nem úgy, hogy lakkréteg és utána zselével húznak rá, hogy tartósabb, erősebb legyen?
2011. máj. 2. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan drágák azok a zselék hogy ilyenekkel kelljen trükközni. Ráadásul nem is biztos a kimenetele. Ha körömlakkot keversz hozzá az biztosan rontja a kötőképességét a szelének. A szemhéjpúder nem, mert az egy száraz anyag de akkor is. Vaterán, teszveszen potom pénzekért megkapod ha szerencséd van.
2011. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!