Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy borotváljam le a fanszörz...

Hogy borotváljam le a fanszörzetemet? Még soha nem csináltam ezelőtt és nem tudom hogy kell.

Figyelt kérdés
Tudnátok tanácsot adni hogy fogjak hozzá, mivel és hogyan?
2009. júl. 27. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb ollóval várd le rövidre, különben nem fogja vinni a borotva. Utána kenj rá borotvahabot, majd borotváld. Ne nyomd rá nagyon erősen, mert akkor a bőrt is leszeded. Ne ijedj meg, ha vérzik, pár perc és elmúlik.
2009. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2009. júl. 27. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha hosszú, akkor én először hajvágóval szoktam lerövidíteni, könnyebb a használata mint az ollónak. Nekem a borotvazselé jött be inkább (Avonos), ami egyáltalán nem habzik, vagy az olyan borotva, amin van olyan krémező csík, és nem kell hab hozzá (Gilette). Ja, én lány vagyok.
2009. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én fiú, de szerintem az nem számít. Ja, és köszi.
2009. júl. 27. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!