Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mindenhova visztek...

Lányok! Mindenhova visztek táskát magatokkal?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 15:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

én meg ahova tehetem oda nem viszek!!

pl:vásárlásnál kifejezetten hátráltat.vigyázni kell rá,nehogy kiraboljanak,meg nem lehet tőle válogatni.

zsepi,személyi,pénztárca,teló simán elfér a zsebembe.és kényelmesen tudok vásárolgatni

2009. márc. 8. 18:45
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem, csak akkor, ha valami fontosat kell vinni magammal vagy ha bevásárolni megyek.
2009. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
57%
Nekem csak kisebb oldaltáskám van, azt pedig mindenhova viszem. Nem szeretek zsebbe pakolni, mert oda a kezem teszem :D
2009. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
imádom a táskákat van egy csomó :) valaminek mindig kell benne hely.. ha épp rámjön egy spontán vásárlás nem szeretem a zacsikat a kezembe hordani :)
2009. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ha leugrom a boltba nem viszek táskát, minden elfér a zsebemben... ha felszállok a buszra, metróra, és útnak indulok, viszek táskát, olyan csupasznak érezném magam nélküle...
2009. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
mindig :)
2009. márc. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Szerintem a táska nélkülözhetetlen "kelléke" egy nő megjelenésének.Ráadásul az enyém tele van "élni nem lehet nélkülük" :) dolgokkal.
2009. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem, Telefon, igazolvány zsepi elfér a zsebben, csak ritkán hordok magamnál
2009. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen, mindenhová, kivéve disco! Annyiszor jártam már úgy, hogy magammal vittem...zavart tánc közben, a ruhatárba meg úgysem adnám le... Ha oda megyek, általában a párom zsebébe mindent bepakolok :-) szájfény, egy cerka, zsepi.nagyjából. Barátaim jókat nevetnek rajtam...
2009. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Szerintem egy nonek elengethetelen egy taska...szerencsere mar minden fajta,szinu,stilusuak vannak. Nem szep az ha a zsebedbol folyton kituremkedik valami (telefon,penztarca,papir zsepi stb. Egy kicsi fekete oldaltaska szerintem nem zavarna es az mindennel megy ;)
2009. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!