Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kicsit befolyásol...

Hogyan tudom kicsit befolyásolni a magasságbeli növekedésemet?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdésnek tűnik, de 18 vagyok és szeretnék magasabb lenni. Sokan mondják, hogy ha sokat alszunk magasra fogunk nőni. Ebből mennyi igaz? És ha igaz, mi az ami még egy kicsit befolyásolja a növekedést? Például az is hallottam, hogy a csontkovácsok is képesek +1-2 centivel kiegyenesíteni a gerincet.
2011. máj. 3. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet egészségkárosodás nélkül változtatni. bele kell nyugodnod. Egyébként még 2-3 évig nőhetsz is.
2011. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát nem hinném h a te korodban még lehetne nőni, mondják hogy 25 éves korodig fejlődik a szervezet, de szerintem már 18 éves nem, gyerekeknek is kalcium kell hogy fejlődjenek a csontok, mondjuk erről a csontkovácsos dologről még nem hallottam, ha lány vagy hordj magassarkút :)
2011. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!