Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya a világos...

Nagyon csúnya a világos színekkel rendelkező nő? Szeretnék egzotikus lenni, sajnos nem lehetek az.

Figyelt kérdés

Világos színekkel rendelkezem: világos bőr, pici szeplő, hosszú egyenes szőkés haj és szürkéskék szemek.

Mindenki azt mondja hogy a kreol, barna szemű, barna-fekete hajú sötét szemöldökű nők a szépek, a világos színűek elvésznek, nem szépek, nem szexisek.

Egzotikus nem lehetek, mert kék a szemem, napozni nem napozhatok, mert nem bírja a bőröm, és egyszer festettem a hajamat sötétbarnára + feketére borzasztóan öregítette a vonásaimat:(


Kb. Ilyenek a színeim: (arcszín, szemöldök, a haj is ilyesmi)

[link]



És ilyen az emberek szerinti kedvelt nő színei(ilyen szeretnék lenni):

[link]


Azért tettem fel a kérdést, mert itt vannak ilyen kérdések ami a szemszín hajszín, bőrszínre utalnak, és szinte mindenki a kreol-fekete hajú-barna szemű nőket preferálja.


2011. máj. 3. 14:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Amúgy ma is voltam kb. 15 percet kint a napon piros is lettem a karomon meg ilyen kis piros pöttyök:S
2011. máj. 3. 16:17
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Pont ugyanilyen világos színekkel rendelkezek, csak a szeplők nélkül. Én szeretem így magam, manapság tényleg ritkaságszámba megyünk. Sztem örülj neki, hogy ilyen lettél:)
2011. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
én is ilyen típus vagyok, és hálát adok az égnek érte. szőke a hajam, gyakorlatilag bármilyenre festhetem szívatás nélkül. kék a szemem, ami szerintem sokkal különlegesebb, mint a barna. fehér a bőröm, amihez 100x könnyebb sminket találni, mint egy sötétebbhez.
2011. máj. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

mindenkinek ak ülönleges jön be, meg ami más, az arab pasiknak a szőke meg vörös nők, fehér bőr

lengébb öltözet, mert náluk ritka az olyan, és mert ők maguk is mások

amúgy nekem bejön az északi tipus, de inkább úgy h világos szem, fehér bőr és sötétbarna vagy fekete haj, ha vörös haj akkor csak a sötét vörös jön be, mai nem élénk és nem fakó, ami már majdnem sötétbarna és csak a fénye vöröses, vagy pedig az extrém hajszínek mint a sötét lilás

2011. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 x.wicaa.x ***** válasza:
100%
Szerintem örülj neki, hogy ilyen vagy! :) Én imádom a kék szememet,a bőröm szinte 'hulla fehér' és egyáltalán nem akarok lebarnulni.A hajam közép barna(göndör), ezzel nem vagyok teljesen elégedett. Néha én is belegondoltam régebben, hogy jó lenne mediterrán 'szépségnek' lenni, de mindig arra lyukadok ki végül, hogy jó ez nekem így. :)
2011. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igazad van, én is azt tapasztalom, hogy mostanában mindenki a fekete/sötétbarna hajú, kreol bőrű, barna szemű csajokra van rákattanva. Viszont én a helyedben inkább örülnék az adottságaimnak, mert manapság különlegesnek számítasz. Mit szóljak én átlagnál fehérebb (de nem hullaszínű) bőrrel, világosbarna hajjal és libaf*s zöld színű szemekkel?:D Ez az "összeállítás" senkinek nem jön be, legalábbis még senki sem hangoztatta. Viszont az északi típusű lányokat sokan szeretik. Adj hálát Istennek!:D
2011. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kis koromban minden álmom az volt,hogy úgy nézzek ki mint "te":D

Mindenkinek más az ízlése.

Valakinek szőke valakinek barna:)

2013. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

(utolsó vagyok)


Utolsó előtti! Velem is ugyan ez van. Világos barna haj és libaf*s színű szemem van:c

2013. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ez hülyeség...lehet, hogy az egzotikus nők szexisek (amúgy szerintem csúnya a sötét bőr, meg a sötét haj is...már ha ez megnyugtat), addig a világosabb nők olyan kis törékenyek, bennük épp ez a jó. én is ilyen vagyok, leszámítva a szememet, ami sötétbarna, szinte már fekete :/

szóval ne keseredj el :)

2014. jún. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!