Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szúrjak magamnak köldök...

Hogy szúrjak magamnak köldök piercinget? : D

Figyelt kérdés
kb igy mekkora tű kell meg hasonlók.: )
2011. máj. 7. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
sehogy
2011. máj. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kösz de kb igy nem erre voltam kiváncsi és ha nem tudsz értelmeset irni akkor ne irj köszi.: )
2011. máj. 7. 10:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy értelmes, ha magadnak akarod szúrni. Találd fel magad akkor. Majd jól begyullad és elfertőződik, mert gondolom odáig nem jutottál el, hogy megnézd, milyen anyagból van az ékszer és, hogy, hogy kell utókezelni.
2011. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem kioktatást kértem hanem segítséget. különben meg fületis , orrotis szúrtam már magamnak. és egyik sem gyulladt be.: ) szóval igy ennyi.^^
2011. máj. 7. 11:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
azért van különbség a fül, az orr meg a KÖLDÖK között... gondolkozz már
2011. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira értesz hozzá, akkor csináld és ne fáraszd az értelmes embereket.
2011. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
omfg :D
2011. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ha annyira értenél hozzá, nem itt kéne megkérdezned.

Tudom, nem erre vagy kíváncsi, de azért még szakszerűen kezelve, SZAKÉRTŐ által szúrva is, van, hogy hónapokig tiszta genny, gyulladás, stb. A fül meg az orr, az semmi, azt nagyobb malőrök nélkül egy félkegyelmű is meg tudja csinálni...

2011. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
még profiknak se egyszerű munka. nekem egy jónevű szalonban csinálták,de így is gennyesedett egy kis ideig,rengeteget kell fertőtleníteni,víztől óvni.. olyan 6 hónap mire begyógyul.. amugy meg nem látnád magadnak hogy mennyire lesz ferde,lehet egyenesnek hiszed,aztán mégse
2011. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon akarod szúrni, szerintem kérj meg valakit (akinek van benne gyakorlata(!)) hogy szúrja át tűvel. Nővéremnek is így csináltuk, neki 2 hónapig gyennyesedett, de fertőtleníteni mindent. mindig minden körülmények között muszáj.
2011. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!