Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magamnak szúrtam ajak piercing...

Magamnak szúrtam ajak piercinget. Nem is fájt semmi baj nem volt vele. De 4 napra rá nagyon begyulatt. Annyira hogy ki kellet vennem a piercinget. Mit csináljak hogy "lemenjen" a gyulladás és vissza tudjam rakni a piercinget?!?!?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Bemész a gyógyszertárba vagy feltúrod a házipatikás dobozotokat (ha van), és szerzel Phlogosol nevű folyadékot. Fertőtlenítő. Külső használatra töményen ecsetelgethetsz vele, ha öblögetsz, akkor vizes oldatot kell belőle csinálni.

Jó még a Betadine is, krém vagy lötty.


És legközelebb ne játssz azzal, hogy saját magadnak csinálsz, menj profi piercingeshez. Mégiscsak kerülhetett oda valami fertőzést okozó akármi, vagy később pár nappal..

2011. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én már sok piercinget böködtem magamnak meg az ismiknek is... amugy teljesen normális hogy begyullad az elején. Amit mondhatok h kár volt kivenni. Egyébként nagyon fontos a sterilitás amikor böksz. előtte is alaposan lemosni a felületet. Gyógyszertárban eléggé olcson kb 20 FTért tudsz venni steril tűt. illetve Betadine-t is, én azt használtam. Am meg ne vedd ki, mert a frissen bökött lyuk eléggé hamar beforr. Most, hogy kivetted, valszeg újra kell bökni.
2011. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Steril körülmények között. steril tűvel szúrtam :)

És nem kell újra szúrni mert a piercing szárát bele tom tenni csak a golyót a végére nem tom rácsavarni...és a szárát így napközbe bele szoktam rakni hogy addig se forrjon össze

2011. máj. 1. 17:32
 4/8 A kérdező kommentje:
És muszáj volt kivenni mert hiába van/volt benne hosszú szárú piercing már a golyó se nagyon látszott ki mert annyira bedagadt...és olyan érzés volt ha nem veszem ki ak megörülök =/
2011. máj. 1. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon elcsesztél :/
2011. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy képet rakhatnál fel, megnézném milyen "ügyes" vagy.
2011. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17:25 vok ismét. Akkor kenjed a betadine-el, esetleg elképzelhetőnek tartom, hogy ideget találtál el, olyankor hát jahm.... fájdalmas. Egyébként a talpas piercingeket nekem se bírja tovább pár napnál a szám. de a karikával sose volt gondom. Felülre (felső ajak fölé), vagy alsóhoz böktél?
2011. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

alsóhoz böktem :)

am képet nem rakok fel...és már le is ment a gyulladás már csak egy picit piros körülötte...szóval igen ügyes voltam nem találtam el semmi ideget :)

2011. máj. 3. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!