Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen, ételek NEM tartalmazna...

Milyen, ételek NEM tartalmaznak tartósítószert? Vagy, hol találok ezzel kapcsolatban a neten anyagot?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
midnek ott vana hátoldalán, mielőtt megvásárolnád nézd meg
2011. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit te főzöl. Bármi más, ami készétel, félkész étel, biztosan tartalmaz, különben nem lehetne tartósítani.
2011. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jóóó,de amit megfőzők azt valahol meg kell vennem....de hol?
2011. ápr. 10. 18:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt is tudom,hogy mindent meg kell néznem....és szerinted mindennap ez nem fárasztó?Szerinted nem néznek furcsán rám a tescoban mikor olvasgatok?Azért az a kérdés,hogy hol van olyan üzlet(esetleg bio bolt),ahol nem kell olvasgatnom,és bármit levehetek a polcról.
2011. ápr. 10. 18:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyersanyag a piacon található. Falusitól veszed, az nem tartalmaz tartósítószert. A burgonya, hagyma, zöldségek sem tartalmaznak tartósítószert, hiszen addig veszik meg, amíg friss. A külföldről behozott gyümölcsökre már nem innék mérget. A konzervek, készételek bizony nagyon sok tartósítószert tartalmaznak, mert egyébként hogyan állhatnának el annyi ideig, amíg lejár a szavatossága.
2011. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyershúst vegyél a hentesnél, lehetőleg ne fagyasztottat. Zöldségfélét a piacon vásárolj frissen szedettet. Ha ezekből főzöl, akkor már elkerülted a tartósító-szereket.
2011. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó,köszi....majd megyek egy másik dokihoz is,aki segít.De azért,már a mai kofákban sem bizom.Egyébként tartósítószer allergiám van,most derült ki.
2011. ápr. 10. 18:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
NYers húst veszel, nyers zöldségféléket, és ezeket fözöd. (Az állatokba meg növényekbe nem nö bele tartósitószer, amit nyers, addig garantáltan nincs benne.)
2011. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így hirtelen nekem csak a Dörmi maci jutott eszembe, meg a spar 100%.os almalé... Szerintem előbb - utóbb kitapasztalod, muszáj lesz :S Ha esetleg gondolod, írj majd ide példákat, hátha tudsz segíteni más "sorstársadon", ha ráakad a kérdésedre! Amúgy meg azzal ne foglalkozz, hogy ki néz meg a Tescoban, meg ki nem! Én is elolvasom az összetevőket általában, és amiben sok az "E", azt nem veszem meg.
2011. ápr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ajj istenem, miért néznének rád furán a boltban?? szerinted miért van ráírva? hát hogy megnézd.. Ezt nem lehet így elkülöníteni, hogy na a sonkába nincs.. Amúgy van bio bolt, 32 es busszal, azt hiszem béketérig, és onnan besétálsz vagy villamos, keress rá googlebe.

amúgymeg nekem is vabn tartósítószer allergiás barátnőm, és ő is megoldja valahogy...

2011. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!