Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 évesen narancsbőrös a...

14 évesen narancsbőrös a fenekem! Hogy tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem ugranátok,hogy fogyjak le,mert biztos egy csomó plusz kiló van rajtam közlöm,hogy ez nincs így! Nemrég fejeztem be a fogyókúrát 5 kilót fogytam,de nem a fenekemről,azon nem volt plusz! (65 kg voltam,most 60 és 173cm magas vok hozzá.) Szóval tudtok nekem olyan mozgásformát vagy bármit mondani ami segít? :/

Am sztem ez nálunk alkati dolog,mert a nővérem,aki ugyanolyan magas mint én kb. 7 kilóval kevesebb nálam és neki is van...


2011. máj. 8. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
hirtelen fogyástól is lehet, de fuss sokat, és egyél sok gyümölcsöt meg zöldséget :)
2011. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Túlsúly nélkül is nagyon gyakori sajnos, én tudom! :( Sok folyadékot kell fogyasztani + én vettem egy masszáskrémet rá, az használt valamennyit ( a DM-ben találtam, narancsos volt, de a nevét már nem tudom, mert nincs meg).

Ugyanakkor fenékre végzett gyakorlatokkal, farizomerősítéssel feszíthető az a terület.

2011. máj. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
sport, sport , sport! plusz javaslom hogy ne cukrozott üdítőket igyál, hanem minél több mentes vizet és egyél sok gyümölcsöt, zöldséget. Nekem is volt, pedig én sem vagyok duci. Még egy nagyon vékony lány is lehet narancsbőrös. Amikor elkezdtem rendszeresen sportolni, nagyon hamar látszódott a javulás. Sok sikert :)
2011. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!