Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon narancsbőrös a lábam,...

Nagyon narancsbőrös a lábam, és le kellene adnom belőle. De az sajnos még nem elég. Hogyan tudnám valamennyire eltüntetni a narancsbőrt?

Figyelt kérdés

Mindenkinek köszönöm,aki rendes válaszokat ad, és remélem,beválik...:D Elszánt vagyok:)

Valami olyasmi fogyokúratippet is szívesen vennék, ami 6-7 kilótól tudna megszabadítani egy hónap alatt? étkezési és edzési tippek?


2010. jún. 8. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
szia,ha izmot építesz akkor eltünik a narancsbör.
2010. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez biztos?:/ Csakmert ha ráedzek a combomra (ez a rész a legporblémásabb narancsbőr-ügyben..), attól félek,h persze,jobban fog kinézni,de a narancsbőr megmarad, márpedig nekem csak egy iciripici van..:(
2010. jún. 8. 19:15
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, *problémásabb

** nem egy iciripici van...

2010. jún. 8. 19:15
 4/10 anonim ***** válasza:
még a modellek is narancsbőrösek ott, ez van...
2010. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom,tudom,ők sem tökéletesek,de most tanácsokat kérnék inkább,h tudjak ez ellen tenni... Mert nekem nem csak kicsit narancsbőrös a lábam,bárcsak annyi lenne... Szimplán csúnya, családi örökség ez nálunk...

Ezért szeretnék erre vmiféle megoldást kérni,mert már rosszul esik,h nem lehetek rendes fürdőruhában,mert nem érzem magam jól...

Emellett a fogyási ötleteket is várnám,akinek van ötlete,esetleg bevált módszer 6-7 kiló leadására 1 hónap alatt...:/

2010. jún. 8. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:

7 kilót ne akarj 1 hónap alatt, lógni fog a bőröd, hamar visszaszeded, esetleg többet is. 3hónapra tervezd, fokoatosan. de minek raksz fel huszezredszerre is egy 'hogy fogyjak x kilót y idő alatt' típusú kérdést? elég lenne visszaolvasni a régieket, újat úgysem tudunk mondani.


vízvízvíz, gyümölcs, zöldség, semmi chips, semmi egészségtelen műkaja, semmi színezékes-tartósítószeres kajának nem nevezhető izé, kevés só. ok, néha beleférnek, de minél kevesebbszer

2010. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kajálás: egyél sok halat, sok pirosgyümölcsöt (nyáron sok lesz), zöldszínűeket, frissek legyenek (ne fagyasztott, ne felfőzőtt) nyers zöldség gyümölcs, ha nem birod megenni turmixolj, répa, alma, citrusfélék. gabona: zabpehely, teljes kiörlésű reggeli. alkoholt, édességet még gondolatban sem. reggel éhgyomorra egy kicsavart citrom és 2 dl víz. alapból 2-3 liter viz lehet 4 liter, narancsbőrre külső kezelésnek, dm-ben kapható egy termék nem drága csipőspaprikakivonatot tartalmaz 20 percig kell magadon hagyni és szétmarja a feneked, szétéget, stimulál mindent eltüntet! mindent! ez egy angol termék. először készits fel magad a mozgásra ha eddig nem mozogtál, sétálj több km-t amennyi elsőre jól esik mindennap. lépcsőzz, ugrókötelezz.
2010. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Cellulitmasszőr vagyok, és arra kérlek, válaszolj néhány kérdésre, hogy segíteni tudjak.

*Hogy látszik a narancsbőr? Fekve is, vagy csak állva?

*Hány éves vagy?

*Kb. mennyi folyadékot iszol egy nap?

*Dohányszol, kávézol?

*Mennyit mozogsz, milyen rendszerességgel? Mit sportolsz?

2010. jún. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ksözönöm,nos fekve és állva is látszódik,elől a legjobban,hátulról főként a fenekem alatti résznél

Naponta 3-4 litert megiszok mostanában:D

Nem cigizek és hetente 2szer iszom átlagban kávét,de van,h annyiszor sem.

16 éves vagyok

Megköszönném,ha segítenél a válaszoddal :/:)

2010. jún. 13. 14:16
 10/10 A kérdező kommentje:
És jelenleg reggelente futok 4 km-t, bocsi,ez lemaradt
2010. jún. 13. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!