Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek örök divat a...

Szerintetek örök divat a kigyúrt test?

Figyelt kérdés
Az elmúlt években nagyon sokan kezdtek el gyúrni, bár a nagy része gyorsan abba is hagyta. Szerintetek még mindig vonzó egy kigyúrt vagy sportos alkatú ember vagy már inkább hétköznapi?
2011. máj. 11. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az enyhén izmos alkat nagyon feltud csigázni. Nem kell nagyon kigyúrtnak lennie, mert az nekem sem jön be. De ha van egy kis izom az mindenképpen szép tud lenni és vonzó. Legalábbis nekem igen.
2011. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Van egy bizonyos határ, ami után már nem gyúrnék, nem akarok "IzomTibi" lenni. Szerintem egy sportos test jobban mutat, mint egy vékony/túlsúlyos. Lányok is jobban szeretik, persze van aki inkább a vékony fiúkat.
2011. máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A testépítő alkat nem tetszik, amikor úgy dagadnak az izmok, az nekem éppoly taszító, mint a háj.


Azt a testalkatot szeretem, ami azt tükrözi, hogy a tulajdonosa rendszeresen sportol (nem kell gyúrásnak lennie), figyel magára.

2011. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
a szálkás szépen kidolgozott kockahas alkat az mindig divat lesz! itt most egy D&G férfi modellre gondolok, esetleg testépítés "atletik" kategória. egy Ja Cutler megjelenés már inkább undort kelt az átlag emberben.
2011. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Semmi sem örök. Párszáz éve a nagy hály volt a menő.

Lehet agyra gyúrni meg lehet testre. A többség azért gyúr mert kompenzálni akarja a különböző hiányosságait vagy a sikertelenségét a nőknél vagy ilyesmi.

Úgyanúgy kényszeressé válhat mint a fogyókúrázás. Sosem érzed magad elég izmosnak és addig gyúrsz hogy végül úgy érzed, természetes módon már nem tudsz többet kihozni magadból és akkor jönnek a pirulák.

2011. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

a testedből a maximumot sohasem a zsírnöveléssel, hanem az izomformálással hozhatod ki. nem mindegy hogy a gatya azért telik ki, mert zsír van benne vagy izom. a zsírra 30 éves kor körül szépen hatni kezd hatni a gravitáció: több a karfiolos, lógós bőrű, nem olyan feszes mint 20 évesen. viszont az izmos, sportolt test sokkal tovább megőrzi feszességét, tartását.

én sem vagyok a túlkigyúrt híve, de vannak olyan kisportolt testek, amik nagyon szépek. és elsőre meg sem mondanád, hogy a sporttól ilyen szép! csak azt látod, hogy formás!

nálam soha nem lesz divat a zsír, bár egyre többen hiszik azt magukról, hogy azért mert már mennek ki a csontsovány lányok a divatból most a kis dundi a divat. hát nem! A forma számít nem a kiló! Formád izommunkától lesz, nem attól, hogy felveszel egy feszülős cuccot és összefogatod vele a zsírt. Minden kijön a strandon bikiniben. Mindenki az izmos, formás lányokat nézi, és nem a dundikat (akik lehet ruhában meg jobban néznek ki, mert tudnak előnyösen "kötözött sonkásan" öltözködni.

Ja és az előttem válaszolónak az üzenem, hogy az észnek meg az izomnak semmi köze egymáshoz. (persze vannak akik azért gyúrnak, mert ezzel kompenzálnak pl:sok cigó)


20l

2011. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem a kigyúrt, inkább az sportos, atletikusan izmos
2011. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen! Minél nagyobb annál jobb!:)
2011. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!