Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki 8. -ban a top? (Kérdésed...

Ciki 8. -ban a top? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
75B a mellem és nem tudom, hogyan kérjek anyutól melltit. Félek, hogy ha együtt vennénk "rámtapadna", mint amikor toppot kaptam... Mit csináljak??
2011. máj. 11. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen is túl kell esni.

Menj el vásárolni egyedül, egy barátnővel, és próbáld fel a melltartót mielőtt megveszed! Ránézésre sose lehet tudni, hogy mennyire jó, és ebben neked még tapasztalatod sincs.

Ha találsz egy jó fazont, érdemes rögtön többet is venni, mert legközelebb tuti nem kapsz ugyanolyat. :)


Gondolom, ha kérsz rá pénzt, és megmondod, hogy a barátnőddel mennétek kettesben vásárolni, nem lógna rajtad. :)

2011. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, de a középsuliban már annak fogod érezni, én is még 8.-ban topposat hordtam, de közép suliban már nem! Nyugodtan menj el a barátnőddel, de szerintem anyukád biztosan nem tapadna rád, de jól esne neki hogyha elmondanád hogy már szeretnél "rendes" melltartót is! Én is kellemetlennek képzeltem el azt hogy anyuval ezt meg kell beszélni, de hidd el hogy tőled várja hogy megbeszéld vele, nem ő fogja azt mondani hogy: Na lányom mostmár hordj rendes melltartót!:)


Sok sikert!

2011. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Uhh, én nyolcadikban már simán melltartót hordtam...talán hetedikben kaptam az első olyan rendeset, nem topposat. Szerintem is menj a barátnőddel vásárolni, anyukád meg simán meg fogja érteni, előbb-utóbb mindenkinek kell...szerintem is kérj tőle pénzt, mondd, hogy veszel egy melltartót, a barátnőddel mész, és kész ^^
2011. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
háát..szerintem hordjál melltartót...én hetedikes vagyok, és mégis melltartót hordok...amúgy szerintem akkor menj el egy barátnőddel, és nem lesz gond.:)
2011. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, de méret alapján már hordhatnál rendeset is, neked leglaább van mit beletenned, nem úgy, mint sok kislánynak, aki ettől menőnek hiszi magát. XD

Anyukáddal menj, jobban ért hozzá, mint egy barátnőd, az tuti. Kibírod, kicsit hülyén érzed magad legfeljebb, de leglaább jó lesz a méret, és nem egy pushupos pink színű zebramintás darabbal mész haza, ami 25.-nek tökéletes, de előbb talán szerezz néhány alapdarabot.

Mondd meg anyudnak, egyszerűen, és tisztázd vele, hogy meghallgatod a mondandóját, de te szeretnél választani, meg ne lessen be folyton a fülkébe, ne húzza ki mindenki előtt a függönyt, stb. XD Nem azért van, hogy hülyét csináljon belőled, szóval nincs ezen mit szégyellni.

2011. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy 75B-s a melled ha még nem volt melltartód?
2011. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam mérőszalaggal.
2011. máj. 17. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!